تبت مدارس به دنبال معافیت از آموزش Kannada

چند تبت مدارس واقع در کارناتاکا به دنبال معافیت از آموزش کانادا به عنوان زبان اول یا دوم است که اجباری برای تمام مدارس در دولت است.

همانطور که در کانادا آموزش زبان, عمل, تمام مدارس باید به آموزش کانادا در یک مرحله-حکیم شیوه ای. این آمد به اثر از 2017-2018 سال تحصیلی. در حال حاضر وجود دارد بیش از 12 تبت مدارس در کارناتاکا عمدتا در نزدیکی مدیکری و وابسته به هیئت مرکزی برای آموزش متوسطه (CBSE).

جلسه با وزیر

وزیر آموزش و پرورش از تبت Pema Yangchen ملاقات وزیر آموزش اولیه و ثانویه S. سورش کومار در اوایل این ماه و درخواست معافیت از قانون. این گروه در حال حاضر خانههای گلی خالی بیش از این امکان به آنها معافیت.

به گفته مقامات این اداره که در این نشست حضور داشتند آقای کومار مطمئن باشید آنها را از برخی از تسکین و آنها به دنبال در مقررات مختلف قانون. “در این نشست نمایندگانی از تبت مدارس در کارناتاکا و وزیر آموزش و پرورش از تبت اشاره کرد که این امر می تواند دشوار است برای آنها را به اجرای عمل می کنند چرا که آنها باید به آموزش تبت به عنوان اولین زبان” رسمی گفت.

“مدارس در حال حاضر آموزش تبت به عنوان زبان اول در حالی که زبان انگلیسی زبان دوم است. آموزش کانادا خواهد بود دشوار است برای آنها را به عنوان آنها نیاز به آموزش دانش آموزان و تبتی و زبان انگلیسی در مورد آنها مجبور به بازگشت به تبت در آینده و یا برای تحصیلات عالی” یک مقام گفت.

از کلاس شش

یک مقام رسمی در وزارت گفت که تبت مدارس, اما, اطلاع وزیر که آنها مخالف تدریس کانادا از کلاس شش. یک نماینده از تبت مدارس گفت: آنها امیدوار بودند که دولت این را در نظر بگیرید به عنوان یک مورد خاص و معاف از آنها. “حتی برای مدارس بین المللی در کشور ما ساخته شده در کانادا الزامی است. این تصمیمی است که باید توسط دولت و ما به دنبال سفارش خود را گفت:” یک مقام ارشد وزارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>