Tik Tik, یک swadeshi جایگزین برای ممنوع برنامه

Capitalising در جدید پیدا تمایل برای ‘swadeshi’ برنامه یک تریواندروم مبتنی بر مهندسی دانشجو اتحاد پیوست ارابه موسیقی از صفحه اصلی-طراحی و توسعه جایگزین برای Infinite محبوب چینی تصویری نرم افزار که ممنوع شد همراه با 58 برنامه های دیگر.

Ashish Sajan سوم-سال BTech فناوری اطلاعات (IT) از دانشگاه دانشکده فنی و مهندسی Karyavattom شده ‘Tik Tik – ساخته شده در هند است که نخست از ویژگی های اصلی نرم افزار و وعده ساخت آنها را به اطمینان حاصل شود آسان و رابط کاربر. این نرم افزار دارای بریده بیش از 1.5 لاخ محبوبیت در عرض یک هفته از راه اندازی آن.

علاقه مندان به برنامه نویسی

22-در سال Pongumoodu بومی گرفتار mobile app-توسعه اشکال بسیار زود پس از او شیفتگی برای برنامه نویسی خود را در طول کلاس 12 روز است.

Ashish Sajan, a BTech student who developed Tik Tik app.

Ashish Sajan یک BTech دانشجویی که توسعه Tik Tik برنامه.

“من رو به توسعه برنامه های مبتنی بر وب و طراحی وب سایت. بعد دیدم این یک پیشرفت طبیعی به برنامه های کاربردی تلفن همراه پس از من موفق به یادگیری طناب از اندروید استودیو.” او گفت که او موفق به یادگیری این طریق یوتیوب و دیگر منابع آنلاین. علاوه بر توسعه شبکه های اجتماعی, برنامه های کاربردی, Ashish همچنین ایجاد نرم افزارهای متنوع به معنای برای کارکنان مدیریت صدور صورت حساب و برآورد آماده سازی در شرکت ها از جمله رستوران ها و شرکت های ساخت و ساز. او توسعه یافته نزدیک به 50 برنامه های کاربردی که نیمی از آن راه اندازی شد از طریق فروشگاه Google Play. برای توسعه Tik Tik او یکپارچه بسیاری از خود را زودتر برنامه های کاربردی برای جذب امکانات از جمله چت تصویری پخش و ضبط صوتی و مخلوط کردن.

اضافات جدید

او در حال حاضر مناظر خود را در مجموعه معرفی شده جدید. سرسخت مدافع استفاده از منابع آنلاین برای باقی می ماند در هماهنگی با تکامل فن آوری های Ashish امیدوار به ورود به صنعت فناوری اطلاعات است که او احساس می کند ممکن است دیگر باقی می ماند همان پست-COVID-19 سناریو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>