Tinder تعاملی تصویری سری کش رفتن شب و آمدن به هند

مبتنی بر مکان خدمات دوستیابی غول Tinder روز سه شنبه اعلام کرد که آوردن آن ضربه تند وشدید زدن شب تعاملی تصویری سری در هند در ماه مارس است. آن است که یک برنامه تعاملی آخرالزمانی ماجرا با توجه به شرکت.

Tinder بزرگ آزمایش با محتوای تعاملی — به نام کش رفتن شب — معرفی شد و در اواخر سال گذشته در ایالات متحده آمریکا

“پس از موفقیت عظیم در آمریکا آتش زنه است که برای آزادی کش رفتن شب در هند در ماه مارس. Tinder خواهد شد و انتشار آن در برنامه های تعاملی آخرالزمانی ماجراجویی که در آن کلید در نقاط عطف اعضای تصمیم می گیرید چه چیزی اتفاق می افتد به آنها را به بعد” شرکت در بیانیه ای گفت.

با توجه به Tinder شرکت مادر مسابقه “میلیون ها نفر” از آتش زنه کاربران تنظیم در به تماشا نشان می دهد این قسمت در طول اجرای آن در ماه اکتبر و آن را راه داد به دو رقمی را افزایش می دهد در هر دو بازی ها و پیام ها.

مطابقت با تایید کرده بود در ماه نوامبر که آن را راه اندازی Tinder جدید نشان می دهد در خارج از ایالات متحده در اوایل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>