TM کریشنا می پرسد ‘فیلم مانند انواع” زندگی در خانه های برای ‘بسته’

خواننده-فعال TM کریشنا در روز پنج شنبه به نام شخصیت های فیلم برای تن-ناشنوا پیام در میان coronavirus همه گیر و خواسته آنها را به ماندن آرام اگر آنها “نمی تواند صادقانه در مورد آنچه که خیره در ما هر روز.”

چنای بر اساس خواننده در یک سری از توییت گفت: صرف نظر از گرایش سیاسی افراد در موقعیت ممتاز یا باید تماس بیل با بیل کندن یا “خفه شو.”

“می توانید این فیلم مانند انواع لطفا خفه شو و ماندن در مزرعه خانه/فانتزی آپارتمان” کریشنا آغاز شد.

44 سال Carnatic خواننده گفت: این افراد باید چیزی برای گفتن در مورد هزاران نفر از کارگران مهاجر بیکار ارائه بی خانمان و گرسنه با سراسر کشور مستند از مارس 25.

“نه یک کلمه بر تعداد کارگران در گیر در نقاط مختلف کشور در حال مبارزه برای غذا و سرپناه. نه یک کلمه را در ظروف سرباز یا مسافر دولت هند ایجاد کرده است و از فقدان کامل از هر گونه مراقبت. نه یک کلمه در مورد خطرات آنها روبرو هستند,” او نوشت.

کریشنا همچنین ادعا شده که مشاهیر نگهداری مادر در مورد دولت را به اقدامات برای مبارزه با ویروس مرگبار است.

“نه یک کلمه در واقع این دولت دیر از خواب بیدار و پس از آن تعطیل کشور یک شبه اجازه دادن به مردم رنج می برند و در تلاش برای ایجاد حس از زندگی خود را در حالی که مردم کف دوست در صفحات و بعد روشن diyas.”

او همچنین با انتقاد برادری برای ترویج فیزیکی فاصله “یک فانتزی طبقه متوسط ایده” است که بیشتر از هند به سادگی نمی تواند عمل به عنوان بسیاری از مردم زندگی در یک اتاق کوچک.

“نه یک کلمه را در گردابی تست سطح” کریشنا گفت.

“صرف نظر از گرایش سیاسی خود را اگر شما فقط نمی تواند صادقانه در مورد آنچه که خیره در ما هر روز. فقط خفه شو,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>