TN دولت. chalks از برنامه گسترده برای تکمیل مستند

پیش از این ‘کامل مستند’ در چنای و بخش هایی از Kancheepuram, تیرووللور و چنگلپتو مناطق تامیل نادو دولت chalked را گسترده ساز و پیاده سازی را بیشتر از 12-بعد پنجره در مبارزه با COVID-19.

تقویت چنای پلیس شهر محدودیت با چند لایه چک کنترل داخلی حرکت با موانع در نقاط حساس geo-fencing از خانه جدا شده از بيماران و قرنطینه مخاطبین استفاده از CCTVs و Aarogya Setu و یا از راه دور با پلیس برای ردیابی و بیشتر تب درمانگاه ها در میان ویژگی های عمده ای از مکانیسم.

یک مقام ارشد گفت: هندو “ما در حال تمرکز بر دو چیز – کنترل جنبش از مردم رفتن و یا در آینده از چنای و محدود کردن جنبش از مردم در مناطق مربوطه خود را در چنای است.”

دبیر کل K. Shanmugam chalked از این برنامه گسترده بود که ابلاغ به بیشتر چنای شرکت خاص گره افسر ویژه و هماهنگ کننده شورای همکاری خلیج فارس کمیسر منطقه جمع Kancheepuram, چنگلپتو و تیرووللور مدیر کل پلیس و چنای کمیسر پلیس.

ایشان بر اهمیت ساده تست و بیمار, مدیریت, موثر, تماس, ردیابی, قرنطینه و مهار منطقه مدیریت و حصول اطمینان از صاف و عرضه ملزومات به قرنطینه خانه ها و در مهار مناطق را مستند یک موفقیت است.

“مردم باید آگاه باشند که استفاده از ماسک اجباری است و هر گونه تخلف مجازات, خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>