TN هدایت دفتر بازسازی را در بیشتر سرمایه گذاری

راهنمایی دفتر آژانس گره تامیل نادو دولت برای توسعه سرمایه گذاری و تک پنجره تسهیل بازسازی عملیات خود را در بیشتر طرح های سرمایه گذاری به دولت است.

جدا از ایجاد کشور خاص میز و در بخش خاص میز بخش را به ارمغان آورده است در بهترین مغزها از صنعت در نقش های مختلف. 40 عضو تیم جوان از جمله فارغ التحصیلان MBA حقوقی کارشناسان و تحلیلگران در حال کار در ارشاد (که قبلا به عنوان شناخته شده هدایت دفتر سر دفتر در Egmore با یک دستور برای پیدا کردن سرمایه گذاران بالقوه و تبدیل یاداشت تفاهم امضا شده در طول دو دیدار با سرمایه گذاران جهانی (GIM) به سرمایه گذاری.

ماتریس ساختار

“ما راه اندازی یک ماتریس ساختار با میز. ما یک سیستم دوستان برای هر بخش — این به این معنی هر بخش باید 2-3 افرادی که پیگیری خواهد شد بخش خاص سرمایه گذاری و کمک به شرکت ها با گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه و سراغ زمین” Neeraj Mittal, مدیر عامل و مدیر اجرایی, راهنمایی, تامیل نادو گفت.

این تیم جوان شده است گیلاس برداشت از طریق مصاحبه انجام شده توسط بخش. “ما تا به حال یک مقام دولتی و سه نفر از این صنعت در مصاحبه پنل. این به ما کمک کرد انتخاب نامزدها که شور و شوق را در سرمایه گذاری,” او گفت:, و اضافه کرد که رئیس جمهوری در حال بررسی تمام این فعالیت ها است.

TN Guidance Bureau restructured to bring in more investments

دیگر مقام ارشد دولت گفت: وزیر Edappadi. K. Palaniswami خواسته است وزارت صنایع و راهنمایی برای نرم افزار-شرکت فعالانه در تمام رویدادهای ملی و جهانی است. “تیم در حال ارسال کردن برای فروش در تامیل نادو به عنوان مقصد سرمایه گذاری,” او اضافه شده است.

بیش از دو ماه گذشته دولت تضمین است که در معاملات بودند که جوهر در طول دو GIMs تولید آغاز شده و در برخی موارد آنها گذاشته پایه و اساس سنگ بیش از حد. صنعتگران از سراسر کشور همچنین گفت که مقامات از دولت هستند و تماس با آنها را برای جلسات و درخواست از آنها چه بهترین می تواند انجام شود برای کسب و کار به اجرا هموار و برای گسترش.

سرمایه گذار-محور

P. Ravichandran رئيس جمهور, موتور دانفوس هند گفت: “آنها بسیار سرمایه گذار-محور است و تجدید تمرکز به رشد و گسترش به بخش های جدیدی از جمله ترویج مناطق جنوبی به عنوان مقاصد جذاب برای سرمایه گذاری. دولت ساخته شده است گام های قابل توجهی را در نه تنها re-branding هدایت اداره است اما انجام چند اقدامات لازم برای جذب سرمایه گذاری های جدید.”

Ramkumar Ramamoorthy رئیس مدرس اتاق بازرگانی و صنعت (MCCI) گفت: برای چندین ایالت در هند mindshare بیشتر از سهم بازار. “در تامیل نادو با وجود اینکه دومین کمک کننده به تولید ناخالص داخلی در هند و رشد بيشتر و کلیپ از میانگین ملی mindshare همچنان به دنباله سهم بازار است.” او گفت:.

“گردآوری یک سری از سرمایه گذاری مرتبط رویدادها با دیپلمات ها از ده ها تن از کشورهای بازديد از رهبران دولت به کشورهای مختلف ایجاد drumbeat از مثبت mindshare محلی و در سطح جهانی. علاوه بر این تنظیم از کشور خاص سیستم عامل کمک خواهد کرد که در ارائه سفارشی با توجه به پروفایل های مختلف از سرمایه گذاران و کمک به پیدا کردن راه حل برای چالش های خود را. در مجموع این طرح ها توسط راهنمایی, Tamil Nadu باید به طور قابل توجهی افزایش mindshare که بسیار مهم است توجه به این که هر دولتی در جهان است که رقابت برای همین فرصت پای” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید