‘به تمام پسران: P. S. I Still Love You’ نقد و بررسی: کامل رام-com postscript برای روز ولنتاین

چه شیرین عاقبت این فیلم است! در میان همه وحشت از گرم شدن کره زمین اعمال تصادفی از ظلم و ستم و hideously پلاستیکی جشن روز ولنتاین در اینجا است که یک فیلم پر از جذابیت است که شما نمی تواند کمک کند در حال سقوط در عشق با آن است.

عاقبت به 2018 را به همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکه به کارگردانی سوزان جانسون بر اساس جنی هان 2014 رمانی به همین نام به تمام پسران: P. S. I Still Love You نیز بر اساس هان رمان و زیر آن لذت شخصیت لارا ژان.

لارا ژان (لانا شاهرخ) و پیتر (نوح Centineo) به طور رسمی دوستیابی و لارا ژان تجارب بسیاری از اولین ها: بوسه, تاریخ و شکستگی که جان آمبروز McClaren (اردن فیشر) که لارا Jean تا به حال پیروز شدن بر و نامه نوشته می آید به زندگی است. لارا ژان بیوه پدر (جان کوربت — آیدان از جنسیت و شهر) دارای یک شانس در عشق است. در حالی که معنی دختر ژنرال (Emilija Baranac) یک راز است.

به تمام پسران: P. S. I Still Love You

  • کارگردان: Michael Fimognari
  • بازیگران: Lana, شاهرخ نوح Centineo اردن Fisher, Janel Parrish, آنا, Cathcart Trezzo Mahoro مادلین آرتور Emilija Baranac, Kelcey Mawema راس ساقی Sarayu آبی, John Corbett, کشور هلند, تیلور
  • داستان: لارا ژان و پیتر در حال مذاکره روی حیله و تزویر چشم انداز coupledom هنگامی که یکی دیگر از گیرنده لارا ژان نامه تا نوبت
  • زمان اجرا: 100 دقیقه

تمام بازیگران اصلی اعضا از جمله Janel Parrish and Anna Cathcart به عنوان لارا ژان خواهر مارگوت و زن سبک و جلف تلافی نقش خود را. جدا از فیشر تازه واردان شامل Sarayu آبی به عنوان Trina این Covey همسایه و هلند تیلور به عنوان طوفانی دهد که لارا ژان حکیم مشاوره مانند “گاهی اوقات شما باید به بوسه مرد اشتباه به دانستن یک حق”. به عنوان روح طوفانی هلند به نظر می رسد ادامه از ایدا شخصیت از آقای مرسدس بنز.

با توپ لباس شب بوسه و relatable (نه intimidatingly خیره کننده) شخصیت به تمام پسران: P. S. I Still Love You , کامل, پست اسکریپت. رفتن در جهت است که پیتزا در حال حاضر — بله این درست است که اگر آن را به شکل قلب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر