توکیو می پرسد مردم به ماندن در خانه در میان ویروس بسیاری از سرمایه گذاری

مردم در بیشتر توکیو و اوزاکا منطقه در غرب ژاپن ماندم, به روز شنبه به مقامات خواست شهروندان را به ماندن در خانه برای جلوگیری از بالقوه اضطراری, اما برخی از آنها حمل به صورت عادی.

توکیو فرماندار Yuriko Koike درخواست برای دهها میلیون نفر از مردم در پایتخت و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر فوری گردش تا مارس 12 و به خصوص این هفته و به دنبال آن افزایش عفونت کروناویروس این هفته که او گفت: قرار توکیو در آستانه یک اورژانس است.

Tokyo Governor and Party of Hope leader Yuriko Koike speaks during an interview with The Associated Press at her party’s office in Tokyo, on Friday. Just days before Japan’s national election campaign kicks off, all eyes are on Koike, Tokyo’s governor.

توکیو فرماندار و امید رهبر Yuriko Koike صحبت می کند در مصاحبه با آسوشیتد پرس در دفتر حزب در توکیو در روز جمعه. فقط روز قبل از ملی ژاپن مبارزات انتخاباتی آغاز همه چشم ها Koike توکیو فرماندار. | عکس های اعتباری: AP

 

خانم Koike مردم خواست تا برای جلوگیری از تفریح و سرگرمی ملی از تجمع به نوشیدن و تماشای شکوفه های گیلاس به آنها ضربه اوج خود در پایتخت گفت: در روز جمعه “شکوفه های گیلاس شکوفه خواهد شد دوباره در سال آینده.”

عفونت در ژاپن در صعود به بیش از 1400 با 47 و میر به استثنای کسانی که از کشتی کروز قرنطینه ماه گذشته. آمار اولیه توسط coronavirus در آن اولیه از چین و ژاپن تا به حال دیده می شود بیشتر افزایش تدریجی نسبت به افزایش های اخیر در بسیاری از اروپا و ایالات متحده است.

این هفته اما دیدم شتاب که شینزو آبه به نام “بحران ملی”.

عفونت در روز جمعه افزایش یافت یک رکورد روزانه 102 گفت: پخش عمومی NHK. توکیو گزارش 40 مورد جدید در روز جمعه آوردن مجموع آن به 299.

در حالی که این اعداد و ارقام بالا نیست برای یک شهرستان نزدیک به 14 میلیون با بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر در کشور همسایه حومه کارشناسان هشدار می دهند در معرض خطر از مواد منفجره در افزایش عفونت از مقامات نتوانسته اند برای پیگیری همه اطلاعات تماس بیش از نیمی از جدیدترین موارد است.

دولت مستقر نظامی به بیشتر ناریتا توکیو و فرودگاه هاندا به کمک ویروس نمایش و حمل و نقل از افراد قرار داده شده در قرنطینه NHK گفت.

داوطلبانه تماس با خانم Koike و ژاپنی دیگر رهبران برای مردم به ماندن در خانه در مقایسه با بیشتر rigors مستندات در شهرستانها عمده در ایتالیا, بریتانیا, فرانسه, اسپانیا و ایالات متحده – جهانی جدید کانون virus.

در سطح جهانی و عفونت را در صدر یک و نیم میلیون با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر با سرایت مؤثر در بیش از 100 کشور جهان است.

آقای آبه که نه اعلام یک دولت ملی اضطراری است که انتظار می رود به منظور اقتصادی شامل مراحل $135 میلیارد دلار یا بیشتر در هزینه های مقامات دولتی و نمایندگان مجلس می گویند پیوستن به سیاستگذاران در سطح جهانی و تلاش برای بلانت رکود.

در یک محله آرام, نزدیک به نخست وزیر اقامت خصوصی در مرکزی توکیو صحنه بود و به نوعی از صبح روز شنبه. برخی از افراد بودند که دویدن و پیاده روی سگ خود را. چند متوقف به دعا در محلی حرم. خودکار ترافیک بود سریع در جاده های محلی.

“من کمی نگران, اما من یک قرار ملاقات امروز به همین دلیل است که من در خارج” گفت: 41 سال, پیر مرد, راه رفتن پایین خیابان که کاهش یافته است به نام.

“این چیزی است که من نمی تواند لغو اما, من به دیدار کسی. من خواهد شد سوار قطار بعد.”

قطار نبودند خالی اما به مراتب کمتر شلوغ از در عادی آخر هفته. برخی از فروشگاه های, فیلم, تئاتر, موزه ها و پارک ها بسته شده اما بسیاری از سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی باز بود طبق معمول.

در Setagaya یک منطقه مسکونی محبوب در غرب توکیو بسیاری از رستوران ها و مغازه ها بسته شدند چه کسانی بودند که باز شد سریع انجام می دهند کسب و کار از جمله یک رستوران ایتالیایی است که پر شد با برخی از خانواده های جوان و مسن زوج.

نزدیکی کارگران مشغول به کار در یک سایت ساخت و ساز به عنوان اگر آن را یک روز عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر