توکیو المپیک مدیر عامل: من به طور جدی نگران چین و ویروس

توکیو برگزارکنندگان بازی های المپیک روز چهارشنبه گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران اختلال در سرعت گسترش ویروس در چین باعث شده است پیش از این بازی است که در کمتر از شش ماه.

مدیر ارشد اجرایی Toshiro Muto به صدا در گرو توجه داشته باشید صحبت در جلسه با مقامات بین المللی پارالمپیک, کمیته.

“من به طور جدی نگران است که گسترش بیماری های عفونی می تواند پرتاب آب سرد در حرکت به سمت بازی” آقای Muto گفت: صحبت کردن در ژاپنی.

“من امیدوارم که آن را بود مهر را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

Saburo Kawabuchi شهردار ورزشکاران ایجاد کرد که در آن 11,000 المپیک باقی بماند خود را نشان داد و دلهره.

“من واقعا امیدوارم که بیماری های عفونی می میرند پایین به نحوی که ما قادر خواهد بود به کار پارالمپیک و المپیک هموار,” او گفت:.

“در بدترین حالت — ما تمام تلاش خود را برای ورزشکاران به طوری که آنها خواهد بود قادر به تمرکز بر روی انجام بهترین خود را.”

توکیو برگزارکنندگان بارها و بارها وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای لغو بازی های المپیک است. که موقعیت تکرار شده است توسط سوئیس بر اساس کمیته بین المللی المپیک.

اما مشکلات تعمیق و با گذشت هر روز. برخی از مقدماتی المپیک, حوادث, لغو شده اند, و یا نقل مکان. محدودیت های مسافرتی را اضافه کنید سردرگمی بیشتر و رفت و آمد طرفداران مطمئن شوید که به ترس.

ژاپن گزارش نشده است هر گونه مرگ و میر ناشی از ویروس است. اما مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 490 روز چهارشنبه.

“در ژاپن ما در مواجهه با انواع مشکلات از جمله coronavirus عفونت های امنیت سایبری و سیستم حمل و نقل” Toshiaki اندو یک کمیته سازماندهی معاون رئیس جمهور گفت: در روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری.

“کمیته بین المللی المپیک راضی است با آماده سازی ما,” او اضافه شده است.

کریگ اسپنس سخنگوی کمیته پارالمپیک سعی در اطمینان بخش بود.

“ما باید اعتماد به نفس کامل است که مسئولان مربوطه به ویژه در اینجا در ژاپن و سازمان بهداشت جهانی را به تمام اقدامات لازم برای رسیدگی به این وضعیت است.”

ژاپنی, نخست وزیر Shino آبه خواسته شده بود روز شنبه در ملی قانونگذاری در مورد شیوع بیماری های ویروسی و تاثیر در بازی های المپیک است. او در کنار خار نگرانی.

اما Yurkio Koike دولت توکیو صدا بیشتر نگران در نظرات اخیر.

“ما باید بصورتی پایدار و محکم مقابله با کروناویروس جدید به آن داشته باشد و یا ما می رویم به آن را پشیمانی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر