تلفات مجموعه رزومه ملی بزرگراه

تلفات مجموعه در بزرگراه ملی در سراسر کشور از سر گرفته شد روز دوشنبه در خط با دولت, بخشنامه ها, یک حرکت است که مخالف با حمل و نقل.

دولت مرکزی در 25 مارس اعلام کرده بود تعلیق موقت از تلفات مجموعه دستورات زیر توسط وزارت خانه امور در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) و همچنین بزرگراه توسعه دهندگان از سر گرفت مجموعه در تلفات میدان.

بزرگراه توسعه دهنده IRB زیرساخت های توسعه دهندگان گفت: تمام وسایل نقلیه هدف ویژه (SPVs) “از سر گرفته اند عوارض خود را مجموعه ای از ساعت 00.00 امروز” در خط با NHAI احكام است.

یک سخنگوی IRB زیرساخت های توسعه دهندگان گفت: ما خوشحالیم که این دستورات از گره آژانس برای از سرگیری تلفات عملیات. این به نظر می رسد به عنوان یک علامت مثبت برای این بخش با یک نشانه با تکیه به سمت مرمت عادی در مرحله ای منش برای ملت است.

مهاجرت و پناهندگی کانادا مادون پروژه های SPVs جمعی عمل 50 تلفات و میدان در سراسر هند و همه باید در حال حاضر به طور کامل از سر گرفته و عملیات خود را از دوشنبه.

در خط با NHAI دستورالعمل تمام پروژه SPVs خواهد شد در نظر گرفتن احتیاط های لازم و مراقبت در عوارض و میدان و بزرگراه کاربران و کارکنان منینگ تلفات میدان. برای این شرکت فراهم کرده است کافی ماسک های عفونی دستکش و غیره. به کارکنان منینگ تلفات میدان.

اما, همه, هند, حمل و نقل موتور کنگره (AIMTC), اعتراض در برابر از سرگیری تلفات در بزرگراه ملی و گفت: آن را منفی ربیع محصول تهیه و اضافه کرد که بیش از 85 درصد حمل و نقل نقدی-گرسنگی اپراتورهای کوچک که نمی خواهد قادر به حفظ تلفات هزینه.

AIMTC های apex بدن برای حمل و نقل است که نشان دهنده حدود 95 لاخ کامیونداران و حمل و نقل اشخاص به دنبال تعلیق تلفات ممکن است تا 3.

“عنوان ورودی دریافت شده از سراسر کشور تهیه ربیع محصول مختل خواهد شد که بیش از 85 درصد سرمایه گذاری-گرسنگی اپراتورهای کوچک نمی تواند حفظ تلفات بار شروع مارس 20. عوارض باید به حالت تعلیق حداقل تا آوریل 3” AIMTC جمهور Kultaran سینگ Atwal گفت: به دنبال نخست وزیر ترکیه در مداخله.

Atwal گفته است که بیش از 85 درصد از حمل و نقل برادری باید یک تا پنج وسایل نقلیه و حدود 65 درصد از آنها خود اشتغالی صاحب-رانندگان.

AIMTC دبیر Naveen گوپتا گفت: “تنها 15 درصد از حمل و نقل خود را بزرگ ناوگان اما آنها نیز درمانده… برخی از وسایل نقلیه حمل و نقل کالاهای ضروری در حالی که دیگران در معرض کمبود رانندگان است.”

او گفت: حمل و نقل برادری است که از نظر مالی خراب می کند و باید سرمایه گذاری برای عملیات و بازگرداندن رانندگان است که یک چالش بزرگ است.

AIMTC به دنبال یک بسته امداد از دولت که شامل 15,000 تومان هر راننده در هر ماه علاوه بر پوشش بیمه برای رانندگان و حمایت از کارکنان.

هندی بنیاد حمل و نقل و آموزش و پژوهش (IFTRT) هماهنگ S P سینگ گفت: در گذشته 21 روز بهره مند از تلفات هزینه بودن وضع شد به سختی گذشت در صورت هر گونه کاهش در کامیون اجاره در سراسر کشور است.

در مارس حمل و نقل جاده و بزرگراه وزیر Nitin مقامات آمریکا اعلام کرده بود: “با در نظر COVID-19 آن دستور داده شده است به طور موقت به حالت تعلیق مجموعه ای از تلفات در همه تلفات و میدان در سراسر هند است.”

این را نه تنها کاهش ناراحتی به خدمات اورژانس اما همچنین صرفه جویی در زمان بحرانی او گفته بود.

این وزیر همچنین گفت که نگهداری از جاده ها و در دسترس بودن اضطراری منابع در تلفات و میدان و ادامه خواهد داد به عنوان معمول است.

پیش از این حمل و نقل جاده ای و بزرگراه های وزارت, توصیه NHAI به دنبال خانه وزارت دستورالعمل در مورد تلفات پلازا عملیات زیر این مستند.

غالب بیماری ممکن است درمان به عنوان “نیروی Majeure’ به صورت امتیازی و یا عقد قرارداد از نظر وزارت مالیه آن را گفته بود.

این NHAI تا به حال نورد الکترونیکی تلفن مجموعه برنامه در سراسر هند در ماه دسامبر در آن بیش از 500 تلفات و میدان و در حالی که دو برابر شدن تلفات اتهامات از وسایل نقلیه ورود FASTag خطوط بدون تگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>