فردا گروه | سقوط یک امپراتوری سرمایه داری

در جولای 17, تنظیم کننده های چینی اعلام تصاحب نه موسسات مالی با ترکیب دارایی های با ارزش $140 میلیارد دلار است. همه آنها در حال فکر به لینک به فردا گروه های کنگلومرا با منافع پوشا خدمات مالی و بیمه و املاک و مستغلات.

تصاحب فقط آخرین مرحله در سه سال نبرد با دولت چین با هدف کاهش به اندازه یک چین قدرتمند ترین شرکت که شاخکهای اغلب پنهان در یک گیج کننده شبکه از شرکت پوسته تمدید به هر گوشه ای از چین در بخش مالی.

“یک بانکدار برای طبقه حاکم” بود که چگونه یک روزنامه پروفایل در سال 2014 توصیف شیائو Jianhua این bespectacled میلیاردر بنیانگذار فردا ، پس از فارغ التحصیلی از نخبگان دانشگاه پکن آقای شیائو کار خود را آغاز کرد فروش کامپیوترها در فن آوری منطقه که abuts پردیس.

کار خود را در زمان خاموش فقط به عنوان چین را در بازار سهام رونق گرفت. بخشی از موفقیت خود را به دلیل هوشمند خود را کشت, سیاسی, شبکه, همراه با اشتها برای خطر کردن به او کمک کرد تا مدیریت ثروت انباشته توسط چین نخبگان. تا سال 2016 خود را خالص ارزش دلار تخمین زده می شد 6 میلیارد و قرار دادن او در 32 نقطه در Hurun چینی غنی, لیست, که, که, سال, صدر توسط Wang Jianlin میلیاردر بنیانگذار یکی دیگر از کنگلومرا ، واندا ،

آقای شیائو تبدیل به یک قربانی از خود موفقیت است. در اوایل سال 2017 امپراتوری که او نظارت از خود لوکس آپارتمان در چهار فصل سال در هنگ کنگ بنا به گزارش ها در این شرکت از یک رکاب زن محافظان آمد ریزد. پنج مرد تصور می شود دولت ماموران امنیتی مجبور راه خود را به تخت خود را در 28 طبقه و سمت چپ با میلیاردر بود که بنا به گزارش نورد در یک صندلی چرخدار گرفته و در سراسر مرز به سرزمین اصلی است. او دیده نشده است در پس و گزارش شده است که در انتظار محاکمه است.

‘در منافع عمومی’

تجزیه و آقای شیائو امپراتوری, چینی, تنظیم کننده گفته اند “برای حفاظت از حقوق” مشتریان “و خدمت به منافع عمومی است.” پس از 2017, تنظیم کننده های رشد کرده اند احساس خطر در بدهی سوخت گسترش بسیاری از چین بزرگترین شرکت. سال بعد آنها کشف و ضبط آقای شیائو را Baoshang بانک را متهم کرده که در آن از یک فقیر سابقه در وام.

با آخرین حرکت جواهر در آقای شیائو تاج Huaxia بیمه عمر, که, با توجه به South China Morning Postگزارش $26 میلیارد از بیمه در سال گذشته تا به حال بوده است کشف و ضبط, همراه با هشت نفر دیگر بیمه و اوراق بهادار شرکت.

Huaxia بیمه عمر تیان مى بیمه اموال تیان قرآن زندگی یی مى بیمه اموال جدید بار اعتماد و جدید چین اعتماد قرار داده شد “تحت دولت بخش” در حالی که در دوران جدید, اوراق بهادار, Guosheng اوراق بهادار و Guosheng آتی خواهد بود تحت مدیریت دولت برای یک سال و احتمالا تا زمانی که خریداران در بر داشت. گوردون Tsui رئیس هنگ کنگ اوراق بهادار انجمن گفت: پست تشنج “به معنی بسیار بزرگ عملیات پاک کردن” و “مصرف آنها را با بیش از یک طرح تغییر ساختار است که تنها راه رو به جلو برای حفظ ثبات بازار”.

دیگر غولهای نیز در مواجهه با گرما. در سال 2018 تمدید زمان بیش از یکی دیگر از کنگلومرا ، Anbang که تا به حال سوار بر عظیم جهانی خرید شراب خواری از جمله معروف والدورف آستوریا در نیویورک است. رئیس آن وو Xiaohui بود محکوم به 18 سال زندان در سال 2018 برای تقلب و اختلاس.

این HNA گروه زین بدهی بار مجبور شده است به سمت بسیاری از دارایی های خود را در حالی که آقای وانگ واندا گروه در این سال مواجه شده است با بهره 5.7 میلیارد دلار از اوراق قرضه خود را با توجه به بلومبرگ.

‘پاک کردن’ حرکت

مقامات چینی را ذکر مالی ریسک به عنوان پشت خود را حرکت می کند به “پاک کردن” فردا گروه که تا به حال با آن وسیع دارایی تبدیل به بیش از حد بزرگ به شکست است. چپ ناگفته سیاسی رانندگان با حرکت همزمان با رئیس جمهور چین را سرکوب فساد است.

گام به گام پیاده سازی از فردا گروه است که در نهایت نه فقط در مورد “تمیز کردن” از یک شرکت چینی است. آن را به خوبی می تواند علامت پایان سه دهه دوران میلیاردر-led چینی سرمایه داری که در طی آن یک نسل غولهای ساخته شده خود را امپراتوری عامل adeptly در تیره nexus بین چین و سیاسی و نخبگان کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>