اخبار روز: Amit Shah به دنبال کاستن کا ترس در کلکته Anurag Thakur به دنبال اقدام علیه کسانی که در دهلی شورش و بیشتر

صحبت کردن در تجمع در Sahid منار زمینه در کلکته آقای شاه گفت که کا یک قانون به تابعیت را دور شهروندی است. | BJP کارگران افزایش ‘گلی maro…’ شعار در مسیر به تظاهرات | تظاهرات پراکنده در کلکته

در کنفرانس مطبوعاتی از او خواسته شد به اظهار نظر در مورد اتهام نفرت سخنرانی های ساخته شده توسط او و دیگر BJP رهبران در اجرا به دهلی انتخابات و چگونه چنین تند و تیز سخنرانی منجر به شورش در شهر. دوباره پرسید در مورد اتهام نفرت سخنرانی آقای Thakur گفت: “من فکر می کنم گاهی اوقات وجود دارد فقدان اطلاعات در رسانه ها بیش از حد مورد برخی از چیزهایی که می بینی.” طفره رفتن از پاسخ بیشتر در مورد این مسئله اتحادیه وزیر دولت در امور مالی و امور شرکت ها تصمیم به صحبت در مورد اقتصاد کشور است.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل HAL, R. مزاوان گفت: هدف از این مگا پروژه برای جلوگیری از واردات بیش از ₹4 لاخ کرور ارزش هلیکوپتر نظامی برای سه سرویس در سال آینده.

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) در روز یکشنبه گفت: هر گونه تاخیر بیشتر در انجام امتحانات بورد در خشونت متاثر از بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو ممکن است مانع شانس دانش آموزان در ورود به دوره های حرفه ای مانند پزشکی و مهندسی. | خانه را به آتش کشیدند در دهلی خشونت BSF مرد می شود ₹10 لاخ از Odisha سانتی متر | کنگره به شدت افزایش دهلی شورش موضوع در مجلس تقاضا آمیت شاه استعفای

پرداختن ‘karyakarta sammelan’ از JD(U) بیهار سانتی متر Nitish کومار گفت که “صبر” باید نگه داشته شود در CAA و “مجادلات” اجتناب شود تا این موضوع بود که قبل از دادگاه

اینترنت تلفن همراه و خدمات پیام به طور موقت به حالت تعلیق در شش ولسوالی های خاصی و Jaintia تپه های منطقه برای جلوگیری از شایعات است که می تواند به وخامت نظم و قانون گفته است.

پاپ گرفته است بیمار در زمانی که ایتالیا در حال مبارزه با یک افزایش شیوع بالقوه مرگبار coronavirus. خود را سخنگوی Matteo برونی است را رد کرد و حدس و گمان است که پاپ فرانسیس بود که چیزی بیش از کمی ناخوش است.

“یازده نفر” در 24 ساعت گذشته سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری افزود که تست در سراسر کشور نشان داد وجود دارد 385 موارد جدید.

به صورت کامل, مالی, AirAsia گزارش حدود 6 درصد کاهش تلفات در ₹597 کرور روپیه در برابر ₹633.61 کرور پست شده در سال مالی’2018.

سوفی اکلستون در زمان او 100 بین المللی چوگان با رد Anisa محمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>