اخبار روز: Coronavirus موارد افزایش به 39 در هند به عنوان پنج تست مثبت در کرالا استرالیا ضربان هند 85 اجرا می شود را به نفع خود زنان T20 جام جهانی و بیشتر

پنج نفر از Ranni در Pathanamthitta پذیرفته شده اند Pathanamthitta بیمارستان عمومی با تب و علائم COVID-19 عفونت است. با این تعداد کل COVID-19 موارد مثبت افزایش به 39.

همچنین به عنوان خوانده شده | بنگلادش تایید سه COVID-19 موارد | که ستایش ایتالیا ‘واقعی فداکاری’ به آهسته ویروس | مالدیو تایید دو coronavirus موارد دو رفت و آمد مکرر سلیمان قفل شده

هند خود را ذخیره بدترین گذشته به عنوان یک استرالیا سمت outclassed آنها را با 85 اجرا می شود به صورت بی سابقه ای پنجم T20 World Cup پیروزی در یک فینال که وعده داده شده اما خیلی تحویل بسیار کمی در اینجا جمعه.

سرمایه گذاری به ارزش بیش از 2,000 تومان کرور روپیه 44 نقاشی گران قیمت و ده ها اتهام پوسته شرکت ها در قلب اد تحقیقات در برابر Yes بنیانگذار بانک رعنا کاپور دستگیر شد و توسط آژانس روز یکشنبه در پولشویی و اتهامات مقامات گفت.

یک زن و شوهر وابسته به دولت اسلامی خراسان ماژول بود که روز یکشنبه بازداشت شده از جنوب دهلی جامع نگر برای تحریک ضد کا شورش در پایتخت ملی, پلیس گفت:.

از صرفه جویی درمصرف آب به مبارزه برای حقوق معلولان هفت زنان بودند که با توجه به دسترسی به نخست وزیر نارندرا حساب های رسانه های اجتماعی ساخته شده اند سهم قابل توجهی در زمینه های مختلف.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury آمار در مرکز “tokenism و gimmickry” در روز یکشنبه و به دنبال دانید چرا زنان رزرو لایحه نیست در مجلس مطرح نشده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | سازمان ملل متحد ماموریت افغانستان خواستار از جمله زنان در مذاکرات صلح

در میان عدم قطعیت بیش رهبری موضوع ارشد کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر آجی Maken است گفت: آن زمان راهول گاندی می آید و به عنوان رئیس حزب او را به عنوان قابل قبول ترین رهبر.

ویژه نشستن قاضی با شنیدن 2002 Naroda بازی شورش مورد که در آن سابق BJP وزیر مایا Kodnani یک متهم بوده است به عنوان مدیر منطقه قاضی ولسد منظور از گجرات دادگاه عالی.

در تلاش برای ایجاد یک جایگزین منطقه ای و برگ در قلمرو اتحادیه سابق J&K وزیر دارایی الطاف بخاری در یکشنبه اعلام کرد یک حزب سیاسی جدید, Jammu Kashmir Apni حزب كاركرد چهره شناخته شده از گروه های دیگر به خصوص PDP.

در اللهبد دادگاه عالی روز یکشنبه محفوظ منظور در “نام و ننگ’ هوردنجس مورد و آن را تلفظ در بعد از ظهر دوشنبه در درخواست اوتار پرادش دولت است.

ایران وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه گزارش 49 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus بالاترین تلفات در عرض 24 ساعت پس از آغاز شیوع این بیماری در جمهوری اسلامی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>