اخبار روز: تازه حکم مرگ برای 3 مارس برابر چهار Nirbhaya مورد محکومین SC می گوید زنان افسران می توان با توجه به کمیسیون دائمی در ارتش و بیشتر

یک دادگاه دهلی روز دوشنبه صادر تازه حکم مرگ برای 3 مارس ساعت 6 صبح در برابر همه این چهار مجرم در دسامبر 16, 2012 Nirbhaya تجاوز و قتل. به منظور تصویب شد جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا به موجب درخواست توسط Tihar زندان و قربانی پدر و مادر به دنبال صدور یک تازه تاریخ به آنها آویزان است.

برکناری دولت نارندرا که زنان فیزیولوژیکی ضعیف تر از مردان به عنوان یک “کلیشه” دیوان عالی کشور روز دوشنبه اعلام کرد که زنان افسران واجد شرایط برای ارسال فرمان و دائمی کمیسیون در ارتش صرف نظر از سال خود را از خدمات.

هندی مقامات را تکذیب کرد, یک نماینده مجلس در ورود در روز دوشنبه پس از فرود در دهلی نو به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی, با توجه به همراه دستیار. دبی ابراهیم یک حزب کارگر عضو پارلمان که ریاست یک گروه پارلمانی متمرکز در کشمیر قادر به پاک کردن آداب و رسوم بعد از معتبر هند ویزا رد شد, دستیار, Harpreet Upal گفت.

دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد حق اساسی مادران و کودکان و مردم عادی از شاهین باغ و دهلی نو در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون (CAA) حتی آن را به عنوان ابراز نگرانی خود را در مسدود کردن مناطق عمومی مانند جاده ها به صدای نارضایتی خود را.

اپراتور Bharti Airtel در روز دوشنبه پرداخت می شود ₹10,000 کرور به وزارت مخابرات (نقطه) به عنوان بخشی از خود را تنظیم درآمد ناخالص مربوط به حق. گفت: کل مبلغ ₹10,000 کرور روپیه پرداخت شده است از طرف اپراتور Bharti Airtel محدود Bharti Hexacom محدود و فیلتر شکن” شرکت گفت: در نامه ای به نقطه.

“چه پلیس باید در نظر شواهد ؟ همه چیز شفاف است” گفت: محمد Minhajauddin که کور شد در یک چشم در سرکوب پلیس در جامع Millia اسلامی در شب دسامبر 15.

هند را ارسال تجهیزات پزشکی در هیئت مدیره ویژه امداد هواپیما به چین در شهر ووهان این کانون رمان coronavirus این هفته و به سرخپوستان و همچنین شهروندان از تمام کشورهای همسایه که هنوز در گیر وجود دارد در پرواز بازگشت از سفارت هند روز دوشنبه گفت:.

ترکیه در تلاش است برای توجیه پاکستان تروریسم مرزی در کشمیر هند روز دوشنبه گفت:. رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی (MEA) Raveesh کومار صادر داغدار نظر گفت: رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در آخرین بیانیه ای در سرزمین های هندی در طول سفر خود به پاکستان منعکس narrow-minded مشاهده است که باید “قوی مفاهیم” به هند-ترکیه روابط.

مشترک در شبه جزیره فرمان باید شروع به شکل گرفتن در پایان سال آینده و تئاتر دستورات 2022 ارشد دفاعی ستاد ژنرال Bipin Rawat روز دوشنبه گفت:. ارتش شمالی و غربی مرزهای خواهد بود تبدیل به 2-5 تئاتر با جامو و کشمیر در حال, جداگانه, تئاتر, او گفت:.

بیش از یک پنجم از هند پرنده تنوع اعم از کوتاه پنجه مار عقاب به Sirkeer Malkoha, دچار قوی در دراز مدت کاهش بیش از 25 سال دوره اخیر سالانه روند نقطه به شدید 80% از دست دادن در میان چندین پرندگان مشترک جدید, علمی گزارش به طور مشترک منتشر شده توسط 10 سازمان روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>