اولویت به رفاه و عدالت اجتماعی: فرماندار

تمرکز زدایی از دولت است که اصل کلیدی مبتنی بر که در آن یک قانون است که در فرایند به سه پایتخت فرماندار Biswa Bhusan Harichandan گفته است.

پرداختن دولت قوه مقننه از طریق یک لینک ویدئو از راج Bhavan به طور رسمی آغاز بودجه جلسه مجلس در روز سه شنبه فرماندار گفت: در زیر سه-سرمایه مفهوم Amaravati خواهد بود قانونی سرمایه ویساکاپاتنام اجرایی سرمایه و Kurnool قضایی سرمایه است.

‘اصلاحات فراگیر’

او گفت که دولت انجام داده بود فوق العاده خوبی در تامین عدالت اجتماعی و در آوردن رفاه طرح هدفمند بخش معرفی اصلاحات فراگیر در مدیریت و بهبود سیستم بهداشت و درمان چند برابر القای اعتماد به نفس در میان کشاورزان و در نظر گرفتن اقدامات لازم برای وصله پینه کردن مدارس و بیمارستان و سیستم آبیاری.

او گفت: با اولویت بندی مدیریت منابع آب از طریق Jalayagnam برنامه دولت تسریع تلاش ها برای تکمیل پلورم پروژه در دسامبر سال 2021 همراه با خرید زمین احیا و حل و فصل است.

مراحل نیز در حال آغاز به Rayalaseema خشکسالی کاهش, پروژه, سرعت Uttarandhra Srujala Sravanti افزایش ظرفیت پلورم راست کانال اصلی (RMC) به 50,000 cusecs به مراقبت از کریشنا دلتا, برنامه همبستگی ملی ayacut و خشکسالی مستعد Rayalaseema, Nellore و Prakasam مناطق.

‘مسیر شکستن قوانین’

فرماندار صحبت در مورد “pathbreaking قوانین” در آورده به طلیعه چیزی بودن در اجتماعی, اقتصادی و سیاسی, عدالت و ایثار و تنظیم از میلاد کمیسیون به ارائه 50 درصد سهمیه به SC, ST میلاد و اقلیت ها در نامزد پست ها و آثار و حاکم بر شوراهای معابد که تحت اداره اوقاف.

برخی از قوانین او با اشاره به بودند ارائه 75% رزرو به محلی قوانین مربوط به مقدمه ای از زبان انگلیسی به عنوان یک رسانه آموزش و تنظیم مدارس خصوصی و مدارس عالی قضایی پیش نمایش کمیسیون تقسیم زمین عمل می کنند و Disha لایحه.

COVID مدیریت

او گفت: گام های موثر بودند گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و دولت بود جلوتر از دیگران در تعدادی از تست های انجام شده است. حدود 15000 تست هایی که انجام شده در هر روز و بیش از 10000 تست در هر میلیون نفر است. وضعیتی وخیم از آمار تعداد پزشکان para کادر پزشکی بیمارستان تخت و دیگر امکانات پزشکی گفت: این همه کمک کرده بود دولت رکورد پایین مرگ و میر پایین مثبت و نرخ بسیار بالاتر از میزان بهبودی از بسیاری از دیگران.

او گفت: اقتصاد کشور تا به حال نشان داده شده است انعطاف پذیری فوق العاده ای در چارچوب یک رکود جهانی حتی در قبل از COVID-19 بار که آن درآمد سرانه اقدامات در قیمت های فعلی در حال افزایش بیش از 12 درصد از ₹1,51,173 در 2018-19 به ₹1,69,519 در 2019-20.

آقای Harichandan گفت: دولت تا به حال در جای خود قرار داده بی عیب و نقص تحویل ساز و طرح های رفاه در قالب ایجاد کرد و بخش secretariats و این که 90 درصد از وعده های ساخته شده در این حزب انتخابات مانیفست Navaratnalu به حال انجام شده است در سال اول خود را.

در بخش آموزش و پرورش گفت: تغییراتی که در طلیعه طریق برنامه های مانند Amma Vodi, Jagananna Vidya Kanuka, Jagananna Goru Mudda, Jagananna Vidya Deevena, Jagananna Vasathi Deevena و Jagananna مانا Badi در حالی که در بخش بهداشت و درمان YSR Aarogyasri, YSR Aarogya Asaraa, YSR كانتى Velugu, YSR پزشکی از راه دور و نادو Nedu شد در حال اجرا را با میوه ها از برنامه ها به چمن-root سطح.

او همچنین به تشریح برنامه ها گرفته تا کشاورزی و مسکن و انرژی بخش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید