سابق MP, ارشد, مدافع و یکی از شخصیت های اصلی از هم جدا Telangana جنبش در سال 1969 M. Narayana ردی گذشت بعد از یک بیماری کوتاه در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در روز یکشنبه.

وزیر اوقاف و قانون جنگل A. Indrakaran ردی که اتفاق می افتد به خود و بستگان نزدیک و سابق مجلس سخنران K. R. Suresh ردی بودند بالین او زمانی که آقای Narayana ردی گذشته خود را در صبح حدود 11.30.

متولد 10 سپتامبر 1931 در Sunket روستا در Morthad مندل کهنه وکیل بود freedom fighter, educationist, ریش سفید از زنان آموزش و پرورش در شمال Telangana. او تاسیس اولین کالج زنان در 22 هکتار در قلب شهر و در اینجا در سال 1965. کالج متعاقبا رشد در اندازه و تعداد تولید بسیاری از دانشگاهیان و محققان و بوروکرات که تا به حال موقعیت خوبی به دست آورد. وی همچنین راه اندازی یک دبیرستان خوب ارائه آموزش به طبقه فقیر و متوسط دانش آموزان است.

بسیاری از وکلا که کار او را تحت عنوان جوانان موفق شد در حرفه خود. آقای Narayana ردی به عنوان یک نماینده در سال 1969 و MLA از بدهن.

برای اولین بار به منظور بالا بردن جداگانه Telangana در Lok سبها

به عنوان نماینده او مطرح جداگانه Telangana برای اولین بار در Lok سبها. او نادر تمایز از صحبت کردن در مورد این مسئله برای 80 دقیقه و سپس نخست وزیر ایندیرا گاندی بود که در خانه گوش به سخنان خود رنگ و لعاب طنز و jibes با توجه ربوده شده.

جان سالم به در با همسر Padmavathi پسر آرون ردی و سه دختر آقای Narayana ردی زندگی می کردند به عنوان یک Gandhiyan در طول زندگی اش. او آزادانه اهدا در نوع و پول نقد به چندین مدارس و موسسات آموزشی.

دریافت به جلسه تسلیت

روز یکشنبه او به حضور مدنی دریافت مرتب توسط خود تحسین شاگردان و مديريت موسسات آموزشی که او شناور بود. جالب اینجاست که همه منتظر ورود او اخبار در آمد از خود عبور دور. و چه به معنای felicitation مراسم turnned به یک تسلیت نشست.

آقایان Indrakaran ردی, Suresh ردی, ZP رئیس D. Vithal رائو وزیر سابق S. Santhosh ردی, Vijay موسسات آموزشی بنیانگذار G. Amruthalatha و چندین نفر دیگر پرداخت ادای احترام به آقای Narayana ردی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی