پاکستان روز دوشنبه گفت: تعداد کل coronavirus موارد در کشور بود در 799 حتی به عنوان ارتش حل برای کنار هم قرار دادن تمام منابع لازم برای مقابله با عفونت است که ادعا کرد که نزدیک به 15,000 زندگی در سطح جهان است.

حداقل پنج نفر فوت کرده اند در حالی که شش بهبود از COVID-19 تا کنون با توجه به ملی کشور مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای).

از مجموع 799 ویروس, موارد, سند, استان اختصاص با 352 موارد پنجاب 225 بلوچستان 104 گلگت-بلتستان 71, خیبر پختونخوا, 31, اسلام آباد 15 و 1 در پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

با این حال خصوصی خانه رسانه گفت: وجود حداقل 803 COVID-19 نفر در این کشور با شش مرگ و میر.

در ویژه فرماندهان سپاه’ کنفرانس به ریاست رئیس ستاد ارتش (کام) به طور کلی قمر جاوید Bajwa, رهبری نظامی حل و فصل به کنار هم قرار دادن تمام منابع به شکست این رمان coronavirus.

COAS بررسی سراسر کشور گسترش COVID-19 و ارتش آمادگی برای کمک به دولت مدنی.

Coronavirus شیوع منجر به پایین کلید جشن سالانه پاکستان روز.

روز پاکستان به رسمیت می شناسد قطعنامه تصویب شده توسط, پس از آن همه هند مسلم لیگ در 23 مارس سال 1940 که خواستار یک کشور جداگانه.

روز است که به طور سنتی مشخص شده توسط رنگارنگ, نظامی و فرهنگی رژه در پایتخت اسلام آباد. تمام رویدادهای برنامه ریزی شده بودند لغو شده در روز دوشنبه.

در پیام های جداگانه رئیس عارف Alvi و نخست وزیر عمران خان از مردم خواست برای نشان دادن نهایت وحدت و نظم و شور و شوق برای مبارزه با کروناویروس.

“ملت پاکستان این قابلیت را دارد تا در صورت هر گونه مصیبت و انشالله ما ایستاده پیروز در این آزمون” نخست وزیر خان گفت.

آقای خان در یکشنبه رد کامل در سراسر کشور مستند گفت: آن را به ایجاد هرج و مرج است. اما سند و گلگت-بلتستان استانی دولت اعلام کرد مستندات در روز یکشنبه نیمه شب.

گزارش نشان داد که پلیس گشت شهرهای بزرگ سند از جمله کراچی و دستگیری افراد دیده می شود در خارج از خانه.

پاکستان در حال حاضر به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته و محدود خدمات قطار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی