گردشگری مدیر برگزار شد برای خرمن کوبی کاری کارکنان

پلیس در روز سه شنبه دستگیر گردشگری هتل و معاون مدیر C. Bhaskar برای خرمن کوبی یک دستیار ارشد پس از او در این گزارش از او خواست به پوشیدن ماسک صورت.

خشم بیش از دستیار ارشد Usha Rani پیشنهاد به او را از نظر رشد شیوع کروناویروس افسر گفته کشیده او را با موهای خود را و ضرب و شتم او با مبلمان رسیدگی در یک جا از خشم در روز شنبه گذشته Dargamitta پلیس دایره بازرس Nageswaramma گفت: رسانه ها در اینجا. همکار کارکنان به نجات آمد از زن کارمند.

“پس از تشکیل پرونده پزشکی یادداشت در شکایت از Usha Rani متهم Bhaskar گرفته شده است به بازداشت” گفت: خانم Nageswaramma. یک مورد بوده است reigistered تحت IPC بخش 354, 355 و 324 برابر معاون مدیر. متهم شد در حال ارسال برای remand, او گفت:.

مصرف ارشد توجه داشته باشید ناخوشایند حادثه Nellore پلیس منطقه توییتی گفت: “آنها بسیار حساس به هر گونه تخلف و یا جرم و جنایت علیه زنان است. زنان ایمنی اولویت ما است.”

گردشگری هتل تعیین شده به عنوان COVID-19 مرکز قرنطینه شده است و مقادیر برای قرار دادن اولیه و ثانویه اطلاعات تماس افراد آلوده برای مشاهده. کارکنان در هتل خواهد پوشیدن ماسک و دستکش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری مخوف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>