گاز سمی نشت کشته شدن 4 نفر در سواحل کراچی منطقه

یک گاز سمی نشت کشته و چهار نفر دیگر در پاکستان در جنوب شهر بندری کراچی, پلیس گفت: آوردن تلفات تا کنون به نه نفر در این حادثه است که بیمار صدها و بهت زده اند.

جدید مرگ و میر را در مجموعه ای از وحشت در کراچی و نگرانی که دولت شهرستان است که موفق به شناسایی منبع نشت و نوع گاز درگیر است در از دست دادن در برخورد با این وضعیت هر چند مقامات اصرار دارند هیچ سوء ظن از خرابکاری.

ظاهرا بی بو و گاز است که باعث مشکلات شدید تنفسی است بیمار صدها نفر از نشت اولین زده در کراچی ساحلی محله Kamari یکشنبه شب زمانی که مردم به طور ناگهانی شروع به عجله به بیمارستان های محلی.

مقامات گفتند آنها برنامه ریزی برای تخلیه ساکنان از Kamari که نزدیک به بندر اصلی که در آن ورودی کشتی لنگر به مکان های امن تر توسط سهشنبه شب.

اولیه مرگ و میر در صبح روز دوشنبه بود در پنج اما عادل مالک یک رئیس پلیس محلی گفت: حدود 150 نفر بیشتر بودند با عجله به بيمارستان شب با همان علائم و مرگ و میر پس از آن افزایش یافت و به نه.

همه زده مردم – بیمارستان ها گفت: آنها تا به حال درمان بیش از 650 – شد ساکنان Kamari. موارد گزارش شده در پورت خود را.

“وجود دارد هزاران تن از ظروف حمل و نقل در منطقه بندر و مقامات در حال بررسی آنها را به تعیین اگر گاز سمی منتشر شده از وجود” آقای ملک گفت.

یک بیمار در یک Karchi بیمارستان بابر بهادر گفت: او برای اولین بار احساس درد در چشم و درد در قفسه سینه.

“قلب من شروع به ضرب و شتم به طور ناگهانی بسیار سریع,” او گفت و بازگو که چگونه او بلافاصله با عجله به بیمارستان جایی که او تحت درمان قرار گرفت و احساس بهتر “پس از مدتی.”

مقامات بندر اصرار داشت هیچ نشت گاز رخ داده در هر یک از امکانات خود را.

کراچی پایتخت جنوب استان سند پاکستان بزرگترین شهر این کشور و رئیس مرکز تجاری. این پالایشگاه های نفت در این نزدیکی هست و یک کلید نصب پاکستان نیروی دریایی نیز قرار دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>