آموزش به جامعه روستایی رهبران در COVID-19

موسسه ملی توسعه روستایی و Panchayati راج (NIRDPR) در همکاری با یونیسف حیدرآباد زمینه دفتر آموزش بیش از 28.33 لاخ رهبران جامعه از طریق برنامه های آنلاین برای تمرین رفتارهای اجتماعی مورد نیاز برای کنترل انتقال COVID-19 مورد در روستاها در ارتباط با دولت های Telangana, آندرا پرادش و کارناتاکا واقع شدهاست.

آنلاین آموزش برنامه آغاز شد در امتداد خطوط از یک خطر مفصل ارتباطی برنامه ریزی برای ساخت ظرفیت panchayat راج موسسات (پری) گروه خودیاری (SHG), طرح ملی خدمات (NSS) مقامات داوطلبان و جامعه رادیو (CRS) در نقشی که آنها می توانند در جلوگیری از گسترش COVID-19 در گروه ها و جوامع ایجاد کرد.

این برنامه در حال انجام است از طریق دیجیتال نرم افزار برای فعال کردن ویدئو کنفرانس تماس با منطقه, کارشناسی ارشد مربیان از توسعه روستایی, جامعه, برای از بین بردن فقر روستایی (SERP) از Telangana مقامات از خدمات ملی طرح (NSS) سلامت کارمندان از AP و جامعه ایستگاه های رادیویی.

“ما به رسمیت شناخته نقش استثنایی است که رهبران از روابط عمومی و ایجاد سازمان ها در برخورد با بحران COVID19 با انتشار اطلاعات قابل اعتماد. از این رو ما تصمیم به ساخت ظرفیت های خود را توسط endowing آنها را با حقایق در مورد COVID19 مشترک علائم حالت های انتقال و کلید رفتارها در میان چیزهای دیگر” گفت: NIRDPR مدیر کل W. R. ردی.

“پاسخ شرکت کنندگان بسیار دلگرم کننده بوده است و آنها به نوبه خود در حال برقراری ارتباط پیام های بیشتر به panchayat سطح. ما برنامه های آموزشی گسترش به حدود دو ساعت بیش از ویدئو کنفرانس تلفنی گفت:” مدیر ارتباطات منبع واحد و رئیس مرکز حکمرانی خوب و تجزیه و تحلیل سیاست (CGG&PA) Gyanmudra.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>