“ترنس’ نقد و بررسی فیلم: یک نیمه پخته تلاش

طنز از رهبران معنوی که موعظه ‘عالی’ زندگی عاری از لذات دنیوی در حالی که reveling در بالا پرواز زندگی کامل با جزایر خصوصی و supercars خود را اغلب از دست رفته خود را در لژیون از پیروان. مجذوب خود کم عمق preachings و هدفمند در شمار آسیب پذیری از شنوندگان بسیاری کورکورانه به دام می گیرند.

خلسه) به کارگردانی انور رشید است مورد دقت استراتژی های شرکت های بزرگ است که می رود به ساخت یک چنین خدا شکل — پاستور جاشوا کارلتون (Fahadh فاضل) یک ملحد که اتفاق می افتد به طور کامل از آسیب پذیری است که در حال بهره برداری توسط دو سایه بازرگانان (Goutham منون و Chemban Vinod). قبل از پرتاب به کانون توجه در این نماد جدید پاستور استفاده می شود Viju پراساد مشتاق سخنران انگیزشی تلاش برای ایجاد راه خود را حتی در حالی که مقابله با شخصی تراژدی.

فراتر از سطح این فیلم نیز درباره ذهنی خود سفر که نوسان احساسی از فرورفتگی به مواد مخدر ناشی از اوج و به جنون افراط شبیه به آنچه که کشیش ساده و بی تکلف پیروان اغلب در. در برخی از نقاط ملحد پاستور به نظر می رسد خود را متقاعد مورد قدرت شفا.

Trance

  • جهت باد: انور رشید
  • بازیگران: Fahadh فاضل, Nazriya Nazim, Dileesh Pothen, Goutham منون

نیمه اول فیلم که قطاری از این تحول گیج است با توجه بسیار به Fahadh عملکرد که متقاعد حتی در غیر این صورت مشکوک بیننده که به نظر می رسد بر چنین شارلاتان را تا حدودی ریشه برای او. این فیلم برسد آن بالا با فاصله نقطه تقریبا داشتن بیننده در یک ترنس. لحظه ای که باردار بود با امکانات به اندازه کافی برای نگه داشتن مخاطب در یک خلسه تا پایان.

متاسفانه از آنجا اسکریپت سراشیبی می رود. یکی می شود برای دیدن نویسنده در نظر گرفتن راه آسان را در نقاط مهم تداوم خارج از شخصیت های کلیدی در یک اهلی شیوه و بسته های معمول تلویزیون newsbreaks به حل کردن شرایط روی حیله و تزویر. آن را تقریبا به عنوان اگر پس از بیش از دو ساعت به آرامی ساختمان پایه و اساس ایجاد یک روحانی امپراتوری از ابتدا آنها نمی دانند که چگونه برای پایان دادن به آن خیلی آشکار در عجله اوج.

آن را از دست می دهد و طرح آن در تلاش برای گفتن بیش از حد بسیاری از چیزها در همه چیز از افسردگی روانی به اعتیاد به مواد مخدر. هر چند کنار همه این درها را باز می کند برای برخی جذاب تر و امکانات آن را تنها در خدمت به کشیدن طرح در اینجا. این توالی طولانی از ایمان شفا نیز looses جذابیت آن در دوم بخش است. کشیش توالی با وزیر جدید استر لوپز (Nazriya Nazim) تنها می افزاید: در زمان اجرا.

Trance هنوز هم ممکن است مدیریت به هم زدن بسیار زیادی از پرهای سراسر فرقه های مختلف مذهبی و در میان آنها گسترده fanbase, اما به عنوان یک نقد جدی از شرکت های بزرگ معنویت و به عنوان یک قطعه از سینما این است که یک نیمه پخته تلاش. داشتن تجربه قدرت خود را در نیمه پخت تنها می تواند تعجب آنچه که آنها را به دست آورد با کمی صبر بیشتر و ابتکار و خلاقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>