انتقال Sattankulam مورد به CBI کافی نیست, فعالان می گویند

فعالان حقوق بشر در خواست کرده است که یک پرونده قتل می شود ثبت نام علیه پرسنل پلیس مسئول مرگ و میر ناشی از معامله گران P. Jayaraj و پسرش J. Benicks به جای دولت صرفا انتقال پروب را به اداره مرکزی تحقیقات (CBI).

حرکت به انتقال پرونده به آژانس مرکزی آمد در میان ملی خشم بیش از مرگ از معامله گران که گرفته شد به بازداشت بیش از یک موضوع مربوط به بسته شدن فروشگاه خود را در طول مستند. آنها درگذشت به عنوان بازداشتگاه زندانیان در کویلپتی بیمارستان دولتی در ژوئن 22.

در کویلپتی sub-زندان سوابق تایید کرد که هر دو پدر و پسر تا به حال خونریزی جراحات در گلوتئال منطقه که Sattankulam پلیس گرفته شده بود آنها را به بازداشتگاه در ماه ژوئن 20.

محدود به زمان پروب

فعالان حقوق بشر هستند که انتقال پرونده به یکی دیگر از آژانس فقط تظاهر.

با اشاره به “آهسته” پیشرفت CBI کاوشگر در Thoothukudi شلیک پلیس که در آن 13 ضد Sterlite معترضان درگذشت دو سال پیش این فعالان خواستار محدود به زمان پروب دادگاه تحت نظارت.

مردم اتحادیه آزادی های مدنی ملی, دبیر V. Suresh متهم است که دولت در تلاش بود به تصویب در باک با انتقال پرونده به CBI. “ما شاهد سرعت از ابتکارات کاوشگر در Thoothukudi شلیک پلیس مورد. تمام است که ما می خواهیم برای ثبت نام یک مورد قتل در برابر پرسنل پلیس و همچنین بازرس از Sattankulam ایستگاه پلیس برای سهل انگاری جنایی,” او گفت:.

دکتر سورش گفت که مقامات قضایی بازپرس دستور داد که بازداشتگاه قضایی بازداشت و وظیفه پزشک است که به گواهی تناسب اندام نیز باید دخیل در این پرونده به اتهام dereliction وظیفه.

قضایی بررسی

عالی بود به حکم دادگاه در موارد متعدد که remanding دادستانی نمی شد یک پست از پلیس به unthinkingly قبول بازداشتگاه پلیس گزارش اما باید خود را به ورزش قضایی ذهن و بررسی متهم به ارمغان آورد ،

دلایل دستگیری به عنوان ارائه شده در بازداشتگاه گزارش باید قضایی مورد بررسی قرار. “این یک مورد dereliction قضایی تابع در بخشی از قاضی که remanded پدر و پسر” او ادعا.

هانری Tiphagne مدیر اجرایی مردم است سازمان دیده بان حقوق بشر سازمان گفت که او هرگز موقعیت که CBI بهتر بود آژانس تحقیقات نسبت به دیگران بیشتر در زمینه تحقیقات مربوط به Thoothukudi شلیک پلیس مورد. دولت باید اول تغییر موارد به قتل در بخش 302 از مجازات و دستگیری متهم به پلیس پرسنل.

“در این مورد می توانید به آن منتقل تحقیقات ویژه تیم (نشستن) متشکل از افسران ارشد پلیس برای یک زمان محدود تحقیقات دادگاه تحت نظارت. حتی پس از یک سال و نیم CBI است نه نام یک متهم در Thoothukudi شلیک مورد… تامیل نادو باید با استفاده از یک آژانس مرکزی برای پوشش خود ساقط” آقای Tiphagne گفت.

در یک Facebook, ارسال, ارشد, IPS افسر و اضافی مدیر کل پلیس M. راوی گفت که ضرب و شتم متهمان برای استخراج حقیقت از آنها می تواند به اثبات ضد تولیدی از مردم بی گناه ممکن است اعتراف به یک جنایت قادر به تحمل درد است. پرسنل پلیس بستگی دارد باید بیشتر بر روش های علمی تحقیق برای شناسایی موارد است. یکنواخت هرگز نباید نمادی از قدرت نفس یا غرور او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>