نما زن آماده به آرژانتین فوتبال, تاریخچه

ده ها تن از غنائم توپ و لیوان های نشسته در دو فرسوده, قفسه های چوبی در خانه های کوچک در بوئنوس آیرس حومه مارا Gūmez که آماده است برای تبدیل شدن به اولین تغییر جنسیت زن به بازی حرفه ای فوتبال در آرژانتین.

قد بلند و ورزشی Gūmez به نظر می رسد در یادگاران از سفر دشوار در فوتبال و زندگی و لبخند می زند. “زمانی که من شروع به من خیلی بد است. من می خواهم پا زدن توپ در هدف و آن را در هر نقطه است.”

Gūmez صرف سال در محلی زنان لیگ در بوئنوس آیرس استان قبل از امضا به تازگی توسط ویلا سان کارلوس در بخش اول. در حال حاضر 22 ساله به جلو است در انتظار آرژانتین فوتبال, فدراسیون تصمیم گیری که آیا به اجازه و امضاء در فوتبال-mad کشور است که در تولید برخی از جهان بزرگترین ستاره های از لیونل مسی به مارادونا.

علاوه بر فوتبال شهرت آرژانتین نیز تبدیل به یک رهبر منطقه ای در فراجنسیتی حقوق. در سال 2012 آن را به مردم آزادی خود را تغییر دهید حقوقی و فیزیکی جنسیتی بدون نیاز به انجام قضایی روانی و روش های پزشکی.

فدراسیون تصمیم Gūmez آمده می تواند در روز و در اجرا تا تلفن همراه خود را درخواستهای دائما با پیامها از مردم رسیدن به او. در حالی که بسیاری از حمایت او پیشنهاد بازی فوتبال حرفه ای, دیگران ادعا آن است که ناعادلانه به غیر فراجنسیتی در لیگ.

“حقوق فراجنسیتی ورزشکاران و خواسته های اجتماعی به ادغام آنها را به مسابقات چالش و به طور جدی تهدید حقوق زنان در ورزش گفت:” خوان مانوئل Herbella سابق, بازیکن فوتبال که یک ورزش ، “ورزشکاران است که اگر آنها را حفظ پایگاه خود را در شرایط شروع با یک مزیت است.”

Juan Cruz, حیاتی, ویلا سان کارلوس مربی رد این ایده که Gūmez می توانست یک مزیت غیر منصفانه است.

این مربی گفت: او گرفتار چشم خود را با سرعت و به ثمر رساند در دو مستقیم مسابقات. اما او گفت: “اگر ما صحبت از قدرت من باید حداقل پنج یا شش دخترانی که قوی تر از او. در آن سمت من نمی بینم که وجود دارد یک مزیت است.”

در میان جنجال Gūmez به یاد می آورد که چگونه در سن 10 سالگی او شروع به سوال بپرسید. “من متوجه شدم که من می خواستم به یک زن به خاطر من مرد و من می خواستم آنها را به دیدن من در یکی دیگر از راه.”

او گفت: در 13 او گفت مادرش کارولین که او در حال رفتن به از دست دادن او تنها پسر. او به او گفت: – “من می خواهم به یک زن و اگر شما را قبول نمی کند آن من می خواهم به ترک خانه.”

اگر مادر او را پذیرفته و او Gūmez گفت: او عذاب تبعیض پس از فرض های جنسیتی او با شناسایی شد و در آستانه گرفتن زندگی خود را. پس از آن او در بر داشت فوتبال. او شروع به بازی در بسیاری خالی در مقابل خانه اش در کنار همسایگان خود است.

“من از آن استفاده به عنوان یک درمان – من در تلاش برای قبول خودم,” او گفت: در خانه ای در حومه شهر لا پلاتا او سهام با مادر و چهار خواهر کوچکتر از خود. “وجود دارد یک تپه از احساسات بودند که من از نظر روانی ناخوش. من متوجه شدم که زمانی که من فوتبال بازی تپه ناپدید شد.”

در سفر خود را به او می گوید که او دچار تبعیض و رسیدگی به شکایات در مورد مشارکت خود را.

یکی از بدترین روز آمد در یک رعد و برق مسابقات است. “آنها من را در دفاع اما من نمی دانم که چگونه به بازی خوب. من قرار دادن یک هدف در خود من net. زمانی که نیمه اول به پایان رسید متوجه شدم دیگر تیم شکایت کرده بود که من نباید بازی چون من قرار داده و آنها را در یک نقطه ضعف. آنها در نظر گرفته تمایلات جنسی من یک نقطه ضعف برای آنها حتی اگر من در بازی خیلی ضعیف است.”

Gūmez یاد گرفتم که زندگی می کنند با توهین از طرفداران و شکایت زمانی که در سن 18 سالگی با حمایت قانون او کارت هویت جدید.

“در حال حاضر من تا به حال هویت که من خودم دیدم که داشتن. این به من اعتماد به نفس می شود که من هستم” گفت: Gūmez که دارای یک توپ فوتبال خالکوبی بر روی پا نگه می دارد و شوره بسته بازگشت زمانی که او بازی می کند.

درخواست برای مصاحبه با او شده است به تازگی او را مجبور به تغییر او روال آموزش فوتبال و نوبت های کاری به عنوان یک مانیکورزن و مو-صاف کننده, که او را به زندگی در حالی که تحصیل در رشته پرستاری.

ویلا سان کارلوس در آخرین محل در زمان اولین بخش مسابقات و مبارزه برای فرود نمی یک بخش.

آرژانتین فدراسیون فوتبال هیچ مقررات در مورد تغییر جنسیت ورزشکاران بنابراین شک و تردید باقی می ماند در مورد آنچه در آن می گویند در میان بحث بر سر اینکه آیا تغییر جنسیت زنان باید در بازی های حرفه ای زنان لیگ.

فدراسیون رد AP درخواست برای اظهار نظر در Gūmez است.

“در این زمینه شما می توانید با سرعت و قدرت, اما که به شما کمک کند اگر شما نمی دانید که چگونه به بازی فوتبال” Gūmez گفت. “من همیشه نگه دارید تا به عنوان مثال از مسی … او اقدامات 1.6 متر (5 فوت 7 اینچ) و بهترین بازیکن در جهان است.”

او مدل خود را در بازی که از Darţo بندتو قبلا با آرژانتین بوکا جونیورز و در حال حاضر با فرانسه المپیک مارسی و فلرنکیا Bonsegundo که نقش با والنسیا در اسپانیا.

برخی از متخصصان میگویند که یک سطح بالاتر هورمون تستوسترون در برخی از زنان تغییر جنسیت می دهد و آنها را بیشتر قدرت عضلانی و یک مزیت در لیگ.

فوتبال فدراسیون تصمیم گیری خواهد شد را به ملاحظات قوانین تعیین شده توسط کمیته بین المللی المپیک برای تغییر جنسیت ورزشکاران است. در مورد مرد به زن تغییر جنسیت ورزشکاران آنها نیاز به نشان می دهد که سطح تستوسترون شده است در زیر برخی از نقطه برش برای حداقل یک سال قبل از اولین مسابقه.

Gūmez گفت: او از بازی با بوکا جونیورز مورد علاقه خود را تیم آرژانتین تیم ملی. او می گوید: او همچنین امیدوار است او به عنوان الهام بخش برای دیگر فراجنسیتی افرادی که با وجود پیشرفت های اخیر هنوز هم خشونت و تبعیض رنج می برند.

“ما باید برای ادامه تغییر جامعه ما دیده می شود به عنوان افراد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>