به دام افتاده در خانه, Hubei ساکنان احساس فشار

در طول هفته پر از سوراخ در او مادر بزرگ آپارتمان با 10 بستگان و خوردن یک رژیم غذایی محدود, چینی, نوجوان Li Yuxuan می گوید طبع باید ساییده شده.

خانم لی و خانواده اش در میان میلیون ها نفر از مردم در سراسر چین هوبئی کانون COVID-2019 شیوع دارد که موضوع به دستور رسمی به ماندن در خانه.

مقامات و داوطلبان باید مهر و موم کردن ساختمان ها موانع و تشدید نظارت برای اطمینان از انطباق با ممنوعیت جنبش اقدامات است که در حال در نظر گرفتن تلفات بسیاری در جامعه است.

“هر روز جنگ است. هر روز ما آه. من هر روز هستم بدحجابی” خانم لی, 19 گفت: با استفاده از WeChat از آپارتمان در اژو یک شهرستان در نزدیکی استان ووهان. خانم لی گفت: خانواده خورده بود ترکیبی از برنج سفید و کلم و بادام زمینی برای سه هفته stinting در بخش با توجه به محدودیت در تعداد افراد از هر خانواده مجاز به فروشگاه.

شهرستانها و روستاها در سراسر چین باید اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش virs اما این پروتکل در هوبئی افراطی ترین.

این استان است که به 60 میلیون نفر اعلام کرد که “مهر و موم شده مدیریت” سیاست یک هفته پیش که به طور موثر مانع از ساکنان از ترک خانه های خود را بیشتر منزوی جمعیت است که زندگی زیر یک حمل و نقل مستند از اواخر ماه ژانویه است.

هوبئی را مهر و موم شده مدیریت سیاست به شدت به مسکونی کمیته های شبکه ای از داوطلبان که انجام دولت و حزب کمونیست سفارشات در سطح مردمی در هماهنگی با خصوصی کارکنان مسکونی ترکیبات.

غیر-ساکنان نیز گرفتار در هوبئی خالص با بسیاری از کسانی که در این استان برای بازدید از بستگان در طول سال جدید قمری در حال حاضر گیر کرده دور از خانه های خود و معیشت. “اجاره آب قبض برق قبض من هنوز هم به آنها پرداخت و گفت:” کائو Dezhao 28 ساله که صاحب یک کسب و کار کوچک آن در جینان در شرق استان شاندونگ اما گیر کرده است در ووهان پس از او آمد به بازدید خود در قوانین. “من می تواند ورشکسته در پایان این بیماری همه گیر.”

کارشناسان می گویند که نیازهای ضروری از جمله نظارت بر بهداشت روانی باید تضمین برای مردم تحت قرنطینه و یا مهار اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>