‘گنجینه’ شکارچیان در پرسه زدن در Palamaner جنگل

چند دسته از جوانان از روستاهای هم مرز با منطقه Chittoor و تامیل نادو همراه خود مدل دهید swamijis درگیر در شیوه های نهفته شده در پرسه زدن در جنگل های Palamaner محدوده پس از چند ماه در جستجوی ‘گنجینه’, توسل به حفاری در جنگلی در معابد و در بانک ها از rivulets عمیق در داخل جنگل.

این همه آمد به نور هنگامی که دو نفر از چنای دچار شوک الکتریکی در این زمینه در راه خود را به یک جنگل در نزدیکی محل Kamsalonikunta هملت تحت Doddipalle ضرب و شتم از Palamaner محدوده دو هفته پیش.

در طول بازجویی پلیس مشخص شد که این دو دچار شوک الکتریکی از مخفیانه مرتب کابل به معنای شکار گراز وحشی. قربانیان به پلیس اطلاع که آنها بخشی از یک گنج-شکارچیان’ باند از تامیل نادو در همکاری با جوانان محلی.

باندهای انجام حفاری در برخی از را انتخاب کنید گوشه معابد واقع در داخل جنگل. وجود شایعات رایج در میان باندهای شکار برای گنجینه های است که کشتی حاوی سکه های طلا (lanke bindelu) که قدمت آن به قرن های دراز پنهان در برخی از معابد در مناطق جنگلی. برخی از ‘tantriks’ از چنای و مناطق اطراف آن گرفته اند استفاده از ضعف شکارچیان گنج و پیوست آنها به بهانه کمک به آنها برای کشف گنجینه های. پلیس گفت که این باندهای فعال بودند در جنگل های Palamaner, Baireddipalle و Bangarupalem mandals.

دلیلی برای نگرانی

در علاوه بر این به تهدید شکارچیان گنج پلیس روبرو هستند مشکل عمده دیگری با مخفی آرایش زنده کابل برق در سراسر زمینه ها و حاشیه جنگل توسط برخی از miscreants در جستجوی گراز وحشی. این فعالیت نیز باعث یک نگرانی بزرگ به جنگل پرسنل در نظر حضور بیش از چهل فیل وحشی در Koundinya پناهگاه حیات وحش است که به محصول حملات غالبا.

خطر فیل رو برق در محراب کمربند تر شد و با مرگ از شش فیل ها در طول یک سال است.

معاون SP (Palamaner) S. Arifulla گفت هندو که نظارت خواهد بود نصب شده در تمام جنگلی در روستاها و مناطق مرزی و در معرض فعالیت های شکارچیان گنج. “در قسمت جدید از دو نفر مبتلا به شوک الکتریکی در نزدیکی Palamaner وضعیت یکی از آنها گفت: به بحرانی مواجه با خطر قطع پا. برخی از جوانان ساده لوح روستاییان از بین دولت های منطقه در حال سقوط طعمه به فریب جعلی swamijis وسوسه انگیز آنها را با گنجینه های.

“با جسارت به جنگل آنها را به خطر می اندازند زندگی خود را. عمل را نیز گرفته شود در برابر miscreants تنظیم زنده کابل در مزارع و جنگل های حاشیه. ویژه ما تیم در حال کار برای nab گنج-شکارچی باندهای در مناطق مرزی. یکی خودخوانده swamiji از چنای است که در بزرگ گفت:” معاون SP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>