Tri-سری | هند زنان نگاه به بهبود فیلدینگ

هند تیم زنان را به دنبال بهبود نشان می دهد در فیلدینگ گروه برای تکمیل آن خوب بولینگ زمانی که آن را طول می کشد در استرالیا در بازی دوم از سه سری در اینجا در روز یکشنبه.

هند ضرب و شتم انگلستان توسط پنج ویکت در مسابقات بازکن در روز جمعه.

هند قرار داده تا خوب بولینگ عملکرد رهبری اسپینرها برای محدود کردن انگلستان به 147 بود که به دنبال یک بازی برد شکست نخورده 42-اجرای بد گویی توسط کاپیتان Harmanpreet.

فرم خوب

چهار — Shafali Verma, Smriti Mandhana, Jemimah Rodrigues و Harmapreet — تمام شد در میان اجرا می شود اما وسط-سفارش متشکل از وداع Krishnamurthy و Taniya Bhatia تلاش میکردند.

اما هند به دور از قابل توجه که آن را به فیلدینگ با Harmanpreet, Jemimah و ودا انداختن جلب جدا از misfields و طرف را نگاه خواهد کرد به سرعت جبران.

شاد برای جوانان

“من واقعا خوشحال هستم که بازیکنان جوان ما می تواند با آزادی است. ما باید به کار سخت ما فیلدینگ. ما نیاز به بهبود” Harmanpreet گفته بود بعد از بازی.

دفاع از T20 قهرمان جهان در استرالیا از سوی دیگر خواهد بود از جان گذشته برای جستن به عقب پس از رفتن به انگلستان در یک بازی هیجان انگیز است که تصمیم گرفته شد از طریق فوق العاده بیش از روز شنبه.

نه استرالیا پرتاب کنندگان و نه مورد به جز بث Mooney می تواند بسیاری از تاثیر در روز شنبه.

استرالیا نیز اعتماد به نفس از این واقعیت است که هند از دست داده و هر دو آن مسابقات در برابر آنها را در سه کشور سری در سال 2018 است.

تیم: استرالیا: الهام Healy, بث Mooney, Ashleigh گاردنر مگ Lanning (Capt.), Ellyse Perry, Rachael Haynes, Jess Jonassen, Delissa Kimmince, Annabel ساترلند گرجستان ورهم مگان Schutt, نیکولا کری, سوفی Molineux ارین سوختگی و Tayla Vlaeminck

هند: Shafali Verma, Smriti Mandhana, Jemimah رودریگز Harmanpreet Kaur (Capt.), Veda Krishnamurthy, Taniya Bhatia, Deepti شارما Shikha Pandey, Pooja Vastrakar, Rajeshwari Gayakwad, Radha Yadav Richa Ghosh, همچون آرونداتی ردی Harleen Deol, نزهت Parween و Poonam Yadav.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر