قبیله ای کودکان لذت بردن از یادگیری مدرن روز در کلاس های درس

کودکان از چند Grade Learning Centre (MGLC) در Nedumkayam قبیله ای مستعمره در Nilambur جنگل بهتر از همتایان خود در 300-عجیب و غریب جایگزین مدارس سراسر کشور.

زمانی که تعداد زیادی از کودکان در قبایل و مناطق ساحلی دولت در حال تلاش برای مقابله با جدید آنلاین تحصیلی رژیم چند ده Adivasi کودکان در Nedumkayam با بهره گیری از مطالعات خود را در راحتی از تکنولوژی بالا کلاس های درس جامد ساختمان مدرسه و وسوسه انگیز منطقه بازی به خوبی در داخل جنگل است.

آنها لذت بردن از حمایت از P. V. عبدالوهاب MP که به تصویب رسید Karulai ایجاد کرد تحت Saansad Adarsh Grama Yojna (BUSTY) چهار سال پیش. “ما بسیار خوشحال هستند. ما عشق به مطالعه گفت:” دیا Vinayan و Gareesh N. K. چهارم و سوم استاندارد دانش آموزان به ترتیب از مدرسه.

نما از مدرسه, نقاشی شده, مانند, مدرن, آموزش وسایل نقلیه. حیاط تمیز و جذاب است. مبلمان درجه یک بیش از حد. هر دانش آموز دارای یک صندلی و یک میز عاقلانه مرتب در خط با فاصله فیزیکی پروتکل. کتابخانه مدرسه دارای چندین کتاب.

کودکان با شرکت در کلاس پخش از طریق Victers کانال در مدرسه به عنوان بسیاری از آنها را بدون تلویزیون در خانه. آنها هیجان زده به استقبال آقای وهاب که بازدید آنها دو روز پیش. او ارائه شده به آنها شکلات و سوال آنها را در دانش عمومی خود را. “آنها وعده فردا. این وظیفه ما برای حمایت از آنها,” او گفت:.

چندین ابزارهای الکترونیکی در این واحد-معلم مدرسه از جمله نیم دوجین کامپیوتر و یک چاپگر و یک پروژکتور تخریب شده در سیل سال گذشته. اما فاجعه موفق به خستگی یادگیری روح قبیله ای فرزندان Nedumkayam.

“من بسیار خوشحال هستم برای آموزش این کودکان است. در واقع ما به مراتب بهتر از دیگر MGLCs. من مطمئن هستم که هیچ MGLC در دولت است که می تواند ما را در زیرساخت و محیط” گفت: T. K. Vijayakumaran the lone معلم در Nedumkayam MGLC محبوب خود Malayalam نام Badal مدرسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>