از بزرگان حامل پیام ایمنی در کلانشهر آژانس

در سنتی نیمه برهنه, لباس, 45 ساله Konda دورا از بزرگان Sarapu کریشنا Murthy به تشدید مبارزات انتخاباتی در یک موتورگازی همه تنهایی جذاب به مردم در کلانشهر آژانس به رعایت COVID-19 مستند در نامه و روح و روان.

او دیده می شد هدف قرار دادن جاده ها در صبح روز پنج شنبه در, آغاز مبارزات انتخاباتی خود از روستای خود را از Bandapalli به سازمان اداری ستاد Rampachodavaram در روز پنج شنبه.

در پی بهداشت هشدار او پیوست و پلیس برای متقاعد کردن متخلفان از این مستند به بازگشت به خانه. “این یک موضوع بهداشت و درمان اضطراری برای دولت است. مردم باید متوجه آسیب اگر آنها ترجیح می دهند به پرسه زدن در خیابان ها بدون رعایت این مستند گفت:” آقای کریشنا Murthy در یک ویدیو-پیام در حال گردش در آژانس.

این بزرگان غیر سواد و یک کشاورز کوچک در این کلانشهر آژانس که در آن او kickstarted کمپین روز چهارشنبه برجسته اقدامات احتیاطی لازم به کار گرفته می شود برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“بسیاری از وانمود کند که آنها در مورد بسیاری از اقدامات احتیاطی. با این حال من, کمپین با هدف یادآوری روز نیاز به ماندن در خانه با پوشیدن ماسک و اجتناب از لرزش دست” گفت: آقای کریشنا Murthy در تعامل با یک بخش از رسانه ها.

بر یادگیری خود را در مورد ابتکار پلیس محلی به او اجازه ادامه مبارزات انتخاباتی خود در این سازمان بدون هیچ گونه محدودیت در حرکات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید