پیشنهاد برای برگزاری کلاس های آنلاین برای دانش آموزان نگرانی بیش از COVID-19 به نظر نمی رسد به خوبی با هزاران نفر از دانش آموزان ساکن در روستاهای قبیله ای در سراسر کشور.

یک تیم از کارناتاکا دولت در کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک (KSCPCR) بازدید چند قبیله ای hamlets در Mysuru و Kodagu به تازگی و متوجه شد که دانش آموزان بر خلاف همتایان شهری خود را عدم دسترسی به نه تنها گوشی های هوشمند و کامپیوترهای اما نیازهای اساسی مانند تغذیه.

“هنگامی که چنین وضعیت در قبیله ای hamlets چگونه می تواند به شما انتظار می رود دانش آموزان به گرفتن بر روی مطالعات خود را اگر برای برگزاری کلاس های آنلاین?” فکر Parashurama M. L. عضو KSCPCR که تور روستاها مانند Thithimathi, Beematagere, Devamachchi و Gaddadi در Kodagu را Virajpet taluk علاوه بر Bavali, Balyadi, Machchuru و Anemole در Mysuru H. D. Kote taluk همراه با رئیس کمیسیون آنتونی سباستین در ژوئن 13 و 14.

رقیب که هر حرکت به مجوز کلاس های آنلاین را به مقدار تداوم بیشتر نابرابری در جامعه KSCPCR خواست دولت به انکار مجوز برای کلاس های آنلاین. دولت ایالتی را تشکیل یک کارگروه متشکل از کارشناسان آموزش و پرورش برای بررسی مناسب بودن و یا در غیر این صورت آموزش آنلاین.

آقای Parashurama بصورتی پایدار و محکم بر این باور بودند که دولت خواهد بود تبعیض آمیز علیه قبیله ای دانش آموزان اگر اجازه داده شود تا برای کلاس های آنلاین. آنها را به تاخیر اگر دولت پیش می رود با “شهری محور” پیشنهاد او استدلال کرد.

روستاهای قبیله ای در Mysuru و Kodagu خانه را به حدود 2000 نفر از برآورد 14,000 قبیله ای دانش آموزان سراسر کشور پوشش مکان هایی مانند Dakshina کانادا Shivamogga, Chikkamagalur ،

“اگر کلاس های آنلاین برگزار می شود, آنها را ببینید کودکان از املاک و صاحبان خود را در نزدیکی hamlets مطالعه حاضر آن را بیشتر تشدید اجتماعی تقسیم در میان کودکان” آقای Parashurama rued.

آشرام مدارس قبیله ای که در آن کودکان در حال ثبت نام هستند در یک احساساتی دولت است. حتی اگر دولت فراهم می کند و کامپیوتر و نرم افزار, جنگل بخش خواهد آمد در راه تأمین برق او می ترسید.

هر چند دانش آموزان علاقه مند به مطالعه و عدم وجود فرصت های آنها را آسیب پذیر به کار کودکان به عنوان آنها را تحت فشار ثابت از صاحبان املاک و همچنین به عنوان پدر و مادر خود را به کار در املاک و مستغلات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی