قبایل برای بالا بردن اعتراض Ajodhya تپه hydel پروژه

قبایل مخالف پیشنهاد hydel پروژه قدرت در دور Ajodhya تپه در غرب بنگال را تهدید به تشدید تظاهرات کنند. روستاییان در سراسر دو گرم panchayat در مناطق تپه — Baghmundi و Ajodhya — گفت که حتی پس از تامین امنیت یک پیروزی حقوقی در کلکته دادگاه عالی در برابر پیشنهاد 1,000 مگاوات Turga پمپ سازی پروژه در جولای 2019 در دولت به چالش کشیده بود منظور قبل از تقسیم نیمکت.

Sushil Murmu یک درخواست در مورد و ساکن یکی از روستاهای خواهد شد که تحت تاثیر این پیشنهاد نیروگاه گفت که lakhs از درختان قطع خواهد شد از این پروژه که تاثیر زندگی کسانی که بسته به جنگل تولید کند. “ما نمی خواهیم این پروژه را به هر قیمتی” آقای Murmu بود که در کلکته برای یک جلسه از این موضوع گفت: هندو.

در مورد اینکه شنیده می شود قبل از تقسیم نیمکت از قضات Sanjib بانرجی و Kaushik چاندرا.

چند نظمی

عدالت Debangshu Basak در دستور جولای 2019 بود “نقض” مجوز اعطا شده توسط دولت برای اجرای پروژه های گرم سبها. سفارش به ذکر تعدادی از بی نظمی در ارتباط با اجازه به دست آمده توسط دولت برای پیش رفتن با این پروژه است.

با اشاره به دو قطعنامه ثبت شده توسط گرم سبها بر اساس آن دولت رفت پیش با پروژه عدالت Basak اظهار داشت: در سفارش خود را که “هیچ یک از آنها را برآورده آزمون گذاشته تحت عمل 2006”. این عمل در جهت اشاره به برنامه ریزی قبایل و سنتی دیگر ساکنان جنگل (به رسمیت شناختن حقوق جنگل) عمل 2006.

“یکی از قطعنامه است unsigned توسط هر روستایی. دیگر به وضوح نشان می دهد که حضور و غیاب می کند و بحث در مورد تعدادی از افراد موجود در روستا برای گرم سبها برگزار شد. لازم متوجه تشکیل گرم سبها وجود ندارد در رکورد” منظور اعلام کرد.

جنگل قانون حقوق

با توجه به جنگل حقوق قانون سال 2006 اگر یک زمین جنگل را به دست آورد و پس از آن حداقل 50 درصد از جمعیت آسیب دیده وابسته به زمین است و به رضایت در گرم سبها و یک سوم از روستاییان باید به زنان است.

در جهت عدالت Basak اشاره قرار داده که در شرایطی که “مواد لازم در حال تولید توسط دولت علیرغم فرصت های داده شده به دولت برای انجام این کار مقاومت استنتاج است که مناسب روش گذاشته تحت عمل 2006 بود و نه به دنبال به منظور برگزاری هر جلسه از هر گرم سبها از هر روستا تحت تاثیر پروژه”.

Rajen Tudu یک رهبر قبیله ای از Purulia منطقه گفت که افرادی که تحت تاثیر قرار خواهد شد این پروژه در حال صحبت کردن قبایل را از دیگر بخش های این دولت و هر آنچه که بود سرنوشت پرونده حقوقی روستاییان مخالفت با این پروژه است.

Nakul Baske یکی دیگر از اهالی روستا گفت که hydel قدرت پروژه بر روی رودخانه سنگین تاثیر می گذارد 17 mouzas (درآمد مجموعه واحد) و بیش از 60 روستا در این منطقه است. آقای Baske گفت که روستاییان را تشکیل Ajodia Buru Banchao Andolan Sanhati Mancha در اعتراض به نیروگاه.

معیشت از دست داد

روستاییان اعتراض به پروژه مراجعه به 900 مگاوات Purulia پمپ سازی پروژه (PPSP) که آمد در Ajodhya تپه در Baghmundi جلوگیری از Purulia منطقه در حدود یک دهه پیش. روستاییان ادعا می کنند که این منجر به از دست دادن عظیم از پوشش گیاهی و صدها نفر از قبایل خود را از دست داده معیشت.

پیشنهاد شده است این پروژه اجرا شده توسط West Bengal دولت شرکت توزیع نیروی برق محدود است که می آید تحت دولت بخش از قدرت است. با وجود تلاش برای رسیدن به قدرت وزیر Sovandeb Chattopadhyay بدون پاسخ می تواند مسلم از پایان خود را در مورد این موضوع.

“وضعیت در این مورد است که نه تنها مایه تاسف است چرا که به جای پیروی از قانون و جذاب و همچنین مصرف مناسب رضایت مردم است که باید تحت جنگل قانون حقوق دولت است که تولید شواهد رضایت” Santanu Chacraverti یک فعال محیط زیست در رابطه با این موضوع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>