سابق مهاجم بین المللی خاویر پیوس است که در میان چند فوتبالیست از کرالا که خوش شانس بودند به مربی اواخر P. K. بانرجی.

پیوس بود که بخشی از بسیار موفق برتر, لاستیک, تیم فوتبال, بازی های برگزار شده چند فصل در کلکته با Mohun بگن در اواخر 70s و آمد و تحت سرپرستی PK.

فرهنگ تغییر

پیوس که یکی از بهترین مهاجمان در هند در طول روز بازی خود را به یاد می آورد PK بیشتر به عنوان یک دوست از به عنوان یک مربی. “من عصبی بود که من فرود آمد در کلکته در ’70s. این شد یک فرهنگ تغییر برای من.

“آن روزها بازیکنان از خارج بنگال نمی معاشرت بیش از حد با بازیکنان محلی. Shyam تاپا, Ulaganathan و من بودند outstation بازیکنان ما بود و ما با هم بیشتر از زمان. اما قبل از هر بازی PK استفاده می شود برای آمدن به اتاق ما بود و صحبت های زیادی را برای ما راحت است.

“او مانند یک پیاده روی دانشنامه و پس از تمام رشته های ورزشی و به ما بگویید حوادث از بازی های دیگر به ما انگیزه.

نمی ما تغییر سبک

“یک روز او را با ما صحبت در مورد بوکس و روز بعد از آن خواهد بود تنیس. او بسیار دوستانه بود. به عنوان ما همه بازیکنان تاسیس او هرگز زحمت به ما تغییر سبک اما او خوب بود در گرفتن بهترین نتیجه را از ما.

“من تا به حال رابطه خوبی با Ulaganathan و ما ترکیبی مرگبار بود و ما به ثمر رساند بسیاری از اهداف. آخرین باری که من ملاقات PK شد و در سال 2009 در کلکته زمانی که او دوره نقاهت بعد از یک حمله قلبی خفیف. گرما بود و هنوز هم وجود دارد” گفت: پیوس.

سابق SBT مربی N. M. Najeeb شد یک بازیکن دیگر که تحت PK زمانی که او با شرق بنگال در طول 1979-80 فصل است.

“اولین چیزی که به من زده شد خود را به سادگی. زمانی که من برای اولین بار خطاب او را به عنوان مربی او اصرار داشت که من باید او را به عنوان “PK دا’. او یک محرک بزرگ و مرد-مهارت های مدیریت عالی بود و این یکی از دلایلی که چرا او بسیار موفق بود به عنوان یک مربی” گفت: Najeeb.

“او ما را برای شام بیرون و گاهی اوقات مورد استفاده برای دعوت از تمام تیم به جای او برای مواد غذایی است.

“او بزرگ توجه برای من عمو المپیک Abdul Rahman بود که هم تیمی اش در سال 1956 ملبورن بازی های المپیک است.

“او همواره به من یادآوری می کنند که چقدر خوب عموی من بود و از من خواست تا بود حتی بهتر از او” گفت: Najeeb.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی