ادای احترام به بانرجی | زمانی که آرامش و خونسردی PK سقوط در عشق

آن عشق در نگاه اول برای Pradip کومار بانرجی که به ملاقات همسرش Aarti تحت یکی از عجیب و غریب ترین شرایط.

ملبورن بازی های المپیک-بازگشت نوری بود که در نخست خود را در سال 1958 ساخته شد رئیس مهمان برای یک تابع در مدهیمگرم در حومه کلکته.

بالا در تقاضا هندی ستاره فوتبال شکست خورده خود را به علامت حضور و غیاب اما برای ساخته شده که توسط شخصا مراجعه میزبان که اتفاق افتاده بود از مشهور Mazumdar خانه از Cornwallis خیابان.

Floored فروتنی پدرسالار از خانه ساخته شده مستقیم پیشنهاد: “شما ازدواج با دختر من?”

“My heart skipped ضرب و شتم به عنوان یک دختر جوان با پوشیدن داراي زوائد و فراک با یک بدمینتون راکت barged به اتاق. او یک بسته نرم افزاری از انرژی متلاطم در او شادی خود را به عنوان پدر معرفی او به من” بانرجی می نویسد: در کتاب خاطرات خود فراتر از 90 دقیقهco-نوشته شده توسط Anirban Chatterjee.

“من می دانستم که او دختر من انتظار این همه زمان. من به نوعی از دست من suave در مقابل او و تنها صدای در اتاق بود با صدای بلند creaking از سن پنکه سقفی.”

شب بی خوابی

معمولا آرام و متشکل بانرجی صرف یک شب بی خوابی و درخواست پدر و مادر خود را به قبول این پیشنهاد است.

بانرجی خواهد و سپس آن را به یک نقطه برای بازدید Aarti خانه یک بار در هر هفته پس از عمل و عشق شکوفا شده است.

معاشقه پنج سال به طول انجامید قبل از آنها گره خورده است nuptials معروف عروسی از اوایل دهه 60 بود که با حضور بازیگر و دوست نزدیک خود Soumita Chatterjee و بسیاری از مشاهیر دیگر از زمان.

دائم از درجه اعتبار ساقط

بانرجی توصیف همسر خود را به عنوان عاطفی خود را لنگر و مرگ او به سرطان کبد در سال 2003 چپ دائم درجه اعتبار ساقط است.

“حتی در تاریک ترین رویاهای من نمی تواند التماس کردن به زندگی بدون او و قلب من shrivelled تفکر از پیامدهای” PK می نویسد: در این کتاب به یاد آن روز که پزشکان به او گفت که همسرش زندگی می کرد او چند روز گذشته.

“زندگی برای من تبدیل شده بود بی معنی است. زندگی هرگز همان دوباره. این فاجعه را در هم کوبید من در بسیاری جهات. همه چیز من به دست آورد و یا برنده در زندگی من بود و رنگ پریده در مقابل این از دست دادن.”

بانرجی درگذشت اینجا در بعد از ظهر جمعه پس از یک بیماری طولانی مدت. او 83.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر