شخصیت های برجسته از سراسر پرداخت ادای احترامات درخشان به P. K. بانرجی در مرگ خود را در کلکته در روز جمعه.

اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju توییتی “…یک چهره افسانه ای در دنیای فوتبال در هند. آن را از دست دادن عظیم برای ملت فوتبال برادری. من پرداخت قلبی من ادای احترامات به روح رفتگان.”

همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) رئیس جمهور Praful پاتل گفت: PK سهم نمی تواند فراموش شود. “او خواهد ماند مترادف با نسل طلایی از فوتبال است. Pradip-daشما زنده باقی می ماند در قلب ما” گفت: Patel. به عنوان یک علامت احترام AIFF نگه داشته و پرچم خود را نیمه افراشته در مقر آن در دهلی نو.

“او تعهد و شور و شوق به ورزش بود و چیزی منحصر به فرد است. از همه مهمتر او یک انسان کامل — راه او ساخته شده جوانان و سالمندان در این تیم احساس راحتی چیزی است که بسیاری از نسل مدرن ستاره ها می توانند یاد بگیرند” گفت: T. Balaram عضو برجسته ‘هر دسته سه تایی همراه با P. K. بانرجی و Chuni Goswami در دهه 1950 و 60 به هندو.

“من تا به حال افتخار بودن هم تیمی خود را برای دو بازی های المپیک (1956 و 1960) و سه بازی های آسیایی (از جمله طلا-مدال تیم برنده در 1962). این نادر است برای دیدن کامل تر تیم-مرد از PK که تا به حال شگفت انگیز سرعت و کنترل توپ” گفت: Balaram. “عشق مطلق و عزت برای کشور تنها عوامل که ما سوار.”

خوش مشرب

Nonagenarian سمر بانرجی که همچنین در کنار PK گفت: “من کاپیتان تیم هند در سال 1956 ملبورن بازی های المپیک و PK بود جناح راست. پس از آن تیم هند تور مالزی هنگ کنگ سنگاپور و برمه و تایلند و اندونزی و ما نتایج بسیار خوبی… او بسیار سریع و مثبت بازیکن که توانایی به نمره. او پر از زندگی و خوشگذران.”

 

“او کاپیتان ما در المپیک رم. فوق العاده dribbler با سرعت بزرگ است. او قدرتمند و قوی در هر دو پا” اشاره کرد سیمون Sunderraj یکی دیگر از P. K. بانرجی معاصر.

“صمیمانه تسلیت در گذشت بزرگ هند فوتبالیست PK بانرجی! خاطرات از ملاقات با او در چند نوبت و مثبت او گسترش یافته است. ممکن است روح او در آرامش استراحت!” توییتی Sachin Tendulkar.

Sourav Ganguly در صدای جیر جیر خود را به ذکر “از دست یک فرد عزیز امروز .. کسی که من را دوست داشت و احترام فوق العاده.. کسی که تا به حال تاثیر زیادی در زندگی حرفه ای من وقتی که من 18 سال, پسر .. او مثبت شد عفونی و .. ممکن است روح او در آرامش استراحت….”

از دست دادن بزرگ

“او یک انسان است. بسیار خوشحال روح و شکل پدر به من گفت:” سابق هند کاپیتان Bhaichung Bhutia. “این یک ضرر بزرگ برای فوتبال است. او یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال و مربیان هند تا کنون دیده ام.”

هندی, فوتبال, بزرگترین بازیکن در حال حاضر روز, Sunil Chhetri او را به نام پیشگام. “من می خواهم برای ارائه صمیمانه تسلیت به خانواده آقای PK بانرجی و همچنین به کل هند فوتبال برادری.

“او یک پیشگام در هر معنی واقعی کلمه و دستاوردهای خود را برای همیشه لطفا برای یک محل در هند, تاریخچه فوتبال. استراحت در صلح و آرامش” Chhetri گفت.

(با ورودی از Y. B. Sarangi و سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی