تریپورا شروع به رایگان عرضه آب با ویتامین C

این تریپورا دولت در روز شنبه آغاز توزیع رایگان از آناناس و آب لیمو به طوری که برای افزایش ایمنی مردم در مناطق شهری با ویتامین C برای مبارزه با COVID-19.

به نام وزیر را Coronavirus پیشگیری از این برنامه راه اندازی شد توسط وزیر Biplab کومار Deb جلوتر از یک روز کل مستند در سراسر کشور در جولای 5. این مستند به شرح زیر افزایش ناگهانی موارد است. در گذشته تعداد دولت تا به حال 1,534 موارد با 324 از آنها فعال و یک بیمار با داشتن درگذشت.

آقای Deb که او نیز بر سلامت و رفاه خانواده, نمونه کارها, گفت که دولت را صرف ₹1 کرور روپیه برای اجرای این برنامه انجام شود و هر شنبه در ماه جولای.

وی گفت: ویتامین C غنی شده از آب میوه و میوه ها شده بود توزیع در 316 مکان از طریق خودیاری گروه در هماهنگی با شهری محلی بدن. “در حالی که این طرح با هدف افزایش مردم ایمنی بیش از 300 کشاورزان قادر خواهد بود به فروش میوه های خود را در قیمت مناسب” وزیر گفت.

تریپورا در سال تولید 1.40 لاخ تن از دو عجیب و غریب و آبدار انواع آناناس — Kew و ملکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>