پیروزی در ترایبکا: Prashant Nair آخرین گلچین فیلم عطریست با سرنوشت, کیسه, یک جایزه در جشنواره فیلم ترایبکا

Prashant Nair به خاطر بازدید از روستای شرق سینما در منهتن در طول مهندسی روز قبل از قریب به اتفاق اشتیاق به سینما او را مجبور به تغییر چرخ دنده ها به فیلمسازی. یکی از شهر نیویورک باقی مانده و زمان آخرین یدی تئاتر ساختمان نقطه عطفی شده است یکی از منظم برای سالن های سالانه فیلم ترایبکا جشنواره است. آن را به معنای آمدن یک دایره کامل برای Nair سپس با آخرین ویژگی های فیلم عطریست با سرنوشتمیله میله به حال آن جهان هنوز در این سایت تاریخی در تاریخ 16 آوریل به عنوان بخشی از ترایبکا بین المللی روایت رقابت صف. “من استفاده می شود به طور مکرر تئاتر زیادی در اوایل 20s و هیجان زده بود در این ایده از رفتن به عقب وجود دارد با خود من فیلم” او به ما می گوید در یک تماس تلفنی از خانه خود را به حومه در جزیره مایورکا در اسپانیا. که متاسفانه بود که نمی شود در این Covid-19 مبتلا بار.

جشنواره مدار

فیزیکی جشنواره ممکن است لغو شده اند اما این فیلم اکران شد و تقریبا برای هیات داوران جشنواره. آن را نیز مسجل بهترین فیلمنامه جایزه بین المللی در روایت بخش است. به طور مشترک تولید شده توسط Manish موندرا را Drishyam فیلم و استودیو پشتیبان رسانه عطریست با سرنوشت تنها فیلم هندی در ترایبکا برنامه های این سال است. هیئت داوران متشکل نام های شناخته شده مانند, دنی بویل, Demian Bichir, Judith Godrèche, سابینه هافمن و ویلیام صدمه دیده است. Nair بود در گارد ترین زمانی که آن را آمد به بیل که او می گوید “می داند هند به خوبی”.

Prashant Nair

دو تا از Nair فیلم موفق به کسب جوایز خود را هنوز گردش در معتبر و با نفوذ در آمریکای شمالی فضاهای سینمای مستقل. Umrika قبلا صعود جایزه تماشاگران در رقابت های بین المللی در جشنواره فیلم ساندنس 2015. اتفاقا هر دو سیستم عامل سینما افسانه به عنوان پدران موسس — رابرت ردفورد برای ساندنس و رابرت دنیرو وقتی که می آید به ترایبکا. “با جوایز شما می توانید هرگز بگویید. این است همه چیز در مورد چگونه مربوط به این فیلم است که در آن زمان. اما شگفت انگیز است که به برنده در جشنواره که فیلم های هندی هرگز قبل از اهدا می گوید:” Nair.

متولد در Chandigarh و مطرح در سودان, سوئیس, سوریه, زامبیا و اتریش با تشکر peripatetic بوروکرات پدر و مادر “به rootless بی خانمان” Nair او به عنوان توصیف خود رفته است برای زندگی در ایالات متحده آمریکا, فرانسه, جمهوری چک, آلمان, مکزیک, هند و اسپانیا. او در زمان اولین شات در فیلمسازی با یک میکرو بودجه از ویژگی های دهلی نو در یک روزکه او اشاره به عنوان فیلم خود را در مدرسه. تجربه ای که او را آموزش داده و تمام. Umrika و عطریست با سرنوشت کنار او همچنین کارگردانی دو قسمت از آمازون نخست ویدئو ساخته شده در بهشت.

بازگشت به سال 1947

نقاشی سه قابی با سه مجموعه داستان و شخصیت عطریست با سرنوشت‘s ریشه دروغ در پس از آن نخست وزیر جواهر لعل نهرو را نقطه عطفی سخنرانی سال 1947 در آستانه استقلال هند (اتفاقا Nair اولین فرزند متولد شده در 14/11 نهرو تولد در حالی که او کار بر روی این فیلم). “من نقل مکان کرد و با وعده های ساخته شده در منی سخنرانی نا امید با چند چیز بود و ارزیابی تا چه حد ما را از اهداف است که ما برای خودمان تعیین,” او می گوید. گلچین فیلم به بررسی نابرابری های بومی در جامعه ما در سراسر طیف مالی و اجتماعی در امور کلاس طبقه ، جنسيت ، نژاد.

یکی از آنها در مورد یک میلیاردر در بمبئی که متوجه می شود که پول نمی توان خرید او همه چیز است. پس از آن وجود دارد یکی در مورد پایین طبقه زن و شوهر روستایی, Uttar Pradesh تلاش برای بازسازی زندگی خود و سوم محور فاسد بمبئی پلیس تلاش خود را به معشوقه تقاضا می پیوندند. همه آنها به دنبال یک زندگی بهتر و هر داستان نیز ومیزان در یکی از رنگ های هندی, tricolour.

Nair که شروع به فیلمبرداری این فیلم در اواخر سال 2018 قوی گروه از بازیگران در هیئت مدیره — Ashish Vidyarthi, Suhasini Maniratnam ویکتور بانرجی Lilette Dubey, Jaideep Ahlawat, Palomi Ghosh, در میان دیگران. “هر داستان تحریک آمیز بود و من به دنبال ایجاد بحث در اطراف این ایده ها. آن را به چالش کشیدن برای بازیگران به عنوان آنها تا به حال به فشار خود را,” او می گوید. کسی مثل Suhansini Maniratnam که تمرینات بسیار زیاد تشخیص زمانی که آن را به چیدن تا پروژه ها در زمان به این فیلم چون از اسکریپت. اما وقتی که می آید به او بانرجی و Dubey نیز وجود دارد بزرگتر با هدف حمایت از این فیلم در بزرگ می گوید Nair.

A still from Tryst With Destiny

بعدی

آینده آینده یک سری وب با Endemol درخشش هند در Uphaar سینما فاجعه است. او در حال کار بر روی آن و به دور از صنعت فیلم در مایورکا. آیا فاصله عمل به عنوان یک مانع? او می گوید: این کمک می کند تا او را شاد ماندن و محتوا می دهد و او را از آزادی به دنبال آنچه که او می خواهد. هر چند “در زمان من از دست این احساس و انرژی بمبئی” او اذعان می کند. آن را ممکن ساخته اند و او را در فرصت این فیلم گرفته اند ممکن است طولانی تر را دارد اما کیفیت زندگی سبز حومه شهر و غروب که او نمی خواهد تجارت کردن برای هر چیزی.

فیلمسازی است که یک حرفه ای او به ما می گوید. “من عاشق فیلم ساختن اما من علاقه از فیلم میباشد.” اما هر جا که او ممکن است زندگی خود پایان داستان که ریشه در هند است. در نهایت همه چیز در مورد لذت بردن از روند ساخت یک فیلم است. “نتیجه این که آیا آن را به خوبی انجام می شود و یا قدردانی هرگز در کنترل ما است.”

هر چند این جایزه است و ایجاد وزوز برای عطریست با سرنوشتآینده به عنوان برای همه در حال حاضر به دنبال مشخص نیست. “وجود دارد هیچ دستی به مشورت… ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.” در حالت ایده آل او می خواهم به صفحه نمایش این فیلم در چند جشنواره قبل از نمایش عمومی. مهم این است که غربالگری برای بازیگران و خدمه. “تماشای فیلم کامل با یک مخاطب برای اولین بار است که یک تجربه جادویی” نتیجه گیری Nair.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>