طوفان گرمسیری هانا رود به ضربه جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان

طوفان گرمسیری هانا تقویت شده است و انتظار می رود که برای ضربه زدن به جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان در روز شنبه بعد از ظهر و اوایل شب پايتخت گفت: جمعه شب در حالی که همه دیگر با نزدیک شدن طوفان گرمسیری کارائیب.

طوفان هشدار است که در اثر پورت منسفیلد به مسکیت خلیج دهانه است که شامل کورپس کریستی. یک موج طوفان هشدار است که در اثر Baffin خلیج به سارجنت. یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر از بارا el Mezquital, مکزیک به پورت منسفیلد تگزاس و از مسکیت خلیج به بالا, جزیره, Texas.

پیش بینی گفت: هانا می تواند 13 تا 25 سانتی متر باران از طریق پنج شنبه شب — با جدا مجموع از 38 سانتی متر — در علاوه بر این به ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

گرمسیری طوفان گونزالو بود و همچنین اولین اطلس به نام طوفان برای آن محل در الفبای. رکورد قبلی برگزار شد طوفان گرمسیری Gert که تشکیل شده در جولای 24, 2005. تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

گونزالو غرب در حال حرکت بود در 30 kph در حالی که حداکثر آن پایدار باد ضعیف به 65 kph با توجه به National Hurricane Center جمعه شب به روز رسانی. آن را محور حدود 460 kilometerseast از ترینیداد.

مقامات گفت که کسانی که در جزایر بادگیر باید نظارت بر طوفان به عنوان انتظار می رود که این رویکرد جزایر شنبه. برخی از تقویت ممکن بود اما طوفان است که انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان حرکت به دریای کارائیب.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده است سنت وینسنت و گرنادین توباگو و گرانادا و وابستگیهای آن. پیش بینی گفت: گونزالو می تواند 3 تا 8 سانتی متر از باران جدا شده و در مجموع از 13 سانتی متر باران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>