مغلوب ساختن پیشی جستن بهآنها Tri-خدمات گارد افتخار در Rashtrapati Bhavan | به روز رسانی زنده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دهلی نو در روز دوشنبه برای اصلی را قبل از ازدواج سفر هند که در طی آن او را نگه گسترده مذاکرات با نخست وزیر نارندرا.

رئیس جمهور آمریکا وارد احمدآباد حدود ظهر کمی کمتر از 36 ساعت-مدت سفر به هند است.

پس از حضور در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در Motera ورزشگاه در احمدآباد او و همراهانش در سفر به آگرا جایی که آنها برای بازدید از تاج محل.

آقای ترامپ دریافت کرده بود در فرودگاه در دهلی نو توسط اتحادیه وزیر Hardeep سینگ پوری و تعدادی از مقامات ارشد.

POTUS برنامه:

10.30 صبح : تاج گذاری در بسیاری از مهاتما گاندی در Rajghat.

همچنین بخوانید: Rajghat بسته برای بازدید کنندگان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

11.00 صبح : جلسه با PM مودی در مقابل چمن حیدرآباد خانه

10:00 a. m.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در Rashtrapati Bhavan برای پذیرایی تشریفاتی

رئیس جمهور رام نات Kovind و نخست وزیر نارندرا مودی استقبال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در Rashtrapati Bhavan.

آقای ترامپ اعطا شد سه خدمات گارد افتخار در جلوخان از Rashtrapati Bhavan.

آقای تهمت, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و چند تن از مقامات ارشد دولت آمریکا نیز حضور داشتند در این مراسم است.

مسائل منطقه ای 5گرم مرزی ترور به احتمال زیاد در دستور کار

Decorated board of India-U.S. Friendship outside Rashtrapati Bhawan.

تزئین مدیره هند-ایالات متحده دوستی خارج Rashtrapati بهون. | عکس های اعتباری: Sandeep Saxena

 

دیدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه خواهد بود که دوم کامل تکامل یافته بحث از رهبر آمریکا در زمان شارژ در ژانویه 2017. چندین استراتژیک مسائل مهم مانند ایران در افغانستان و منطقه آسیا-اقیانوس آرام همکاری بالغ شده اند و از آنجا که رهبران دو کشور ملاقات برای اولین جزئیات جلسه در تابستان 2017.

Twitterati تعجب بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر نمی مهاتما گاندی در بازدید از کتاب

بسیاری از چشم مطرح شد در توییتر و بسیاری از مردم ابراز تعجب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ یک پیام بازدید کننده کتاب در Sabarmati آشرام بدون هیچ اشاره ای از مهاتما گاندی است.

A view of the Sabarmati Ashram’s visitors’ book signed by the U.S. President Donald Trump and First Lady Melania Trump during their visit to Sabarmati Ashram.

نمایی از Sabarmati آشرام بازدید کنندگان کتاب امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در طول سفر خود را به Sabarmati آشرام. | عکس های اعتباری: PTI

در کتاب آقای ترامپ نوشت: “به دوستان من نخست وزیر مودی. با تشکر از شما برای این سایت بازدید فوق العاده.”

همچنین بخوانید | پایگاه خبری تحلیلی: توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نرم در پاکستان ؟

آن را به مراتب بیشتر و نزدیک تر ارتباط می گوید: مودی

پرداختن به ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد در حضور بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند-روابط ایالات متحده بودند دیگر فقط “یک همکاری, اما به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر”.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ما در به اشتراک گذاری: به اشتراک گذاشته شده ارزش ها و آرمان های مشترک روح سازمانی و نوآوری مشترک, فرصت ها و چالش های مشترک امید و آرمان,” او گفت:.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس مودی یک دوست واقعی’

هند و ایالات متحده در ارتباط با دیگر فقط یکی دیگر از همکاری: مودی

نخست وزیر نارندرا مودی در فوریه 24 گفت: روابط میان هند و ایالات متحده دیگر فقط یکی دیگر از همکاری اما لمس کرده اند به مراتب بیشتر بوده است.

استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه در احمدآباد او گفت: “تاریخ جدید” است که ایجاد شده است. بازدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به هند با خانواده اش نشان می دهد که روابط قوی بین هند و آمریکا گفت: آقای مودی.

 

همچنین بخوانید: آن را به عنوان اتفاق افتاده است | رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در روز اول در هند

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>