مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد بالا دادگاه به تبر Obamacare

به عنوان coronavirus موارد افزایش بیش از نیمی از کشورهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار به دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دولت تشکیل پرونده در روز پنج شنبه آمد همان روز دولت گزارش داد که نزدیک به نیم میلیون نفر که از بیمه خود را در میان اقتصادی shutdown به سرعت گسترش COVID-19 بدست پوشش از طریق HealthCare.gov.

دولت قانونی مختصر باعث می شود هیچ اشاره ای به ویروس.

بیش از 20 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش و حمایت مردم با موجود شرایط بهداشتی نیز می تواند در معرض خطر قرار داده اگر دادگاه موافقت با دولت در یک مورد است که نمی تواند شنیده ام قبل از سقوط.

“وجود دارد هیچ توجیه قانونی و نه اخلاقی بهانه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاجعه بار تلاش به دور از آمریکایی ها مراقبت های بهداشتی” او در بیانیه ای گفت.

فقط به عنوان ملت به نظر می رسید به کنترل بهتر بر روی ویروس شیوع ایالت از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان نوادا و تگزاس گزارش افزایش موارد است. و بیش از نیمی از کشورهای در حال دیدن صورت را افزایش می دهد.

خشم بیش از مشکلات با “Obamacare به” یک بار برنده شدن موضوع برای جمهوری خواهان کمک به آنها برای به دست آوردن کنترل از خانه در سال 2010 و سنا در سال 2014. اما سیاست موضوع بدبختانه پس از آقای ترامپ موفق به تحویل سال 2017 در نذر خود را “لغو و به جای” سلامت قانون است.

دموکرات ها بودند که انرژی خود دفاع موفق از ACA و کمک به برنده شدن خود را پشت خانه.

در مورد قبل از اینکه دادگاه عالی تگزاس و دیگر محافظه کار به رهبری متحده استدلال می کنند که ACA اصل ارائه شده بر خلاف قانون اساسی پس از کنگره تصویب قوانین مالیاتی در سال 2017 که حذف قانون را منفور جریمه برای داشتن بیمه اما در جای خود باقی مانده آن نیاز است که تقریبا همه آمریکایی ها باید پوشش.

آقای تهمت قرار داده است وزن خود را مدیریت پشت چالش قانونی.

اگر بیمه سلامت شرط باطل است “پس از آن لزوما به شرح زیر است که بقیه ACA نیز باید سقوط” وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو نوشت: در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>