مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rescinds دانشجویان بین المللی ویزا سیاست

تهمت و دولت توافق کردند به فسخ آن در جولای 6 قانون که به طور موقت bared دانشجویان بین المللی از اقامت در ایالات متحده مگر اینکه آنها حضور حداقل یک فرد در دوره یک منطقه فدرال قاضی دادگاه گفت: در روز سه شنبه.

U-نوبه خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می آید زیر را در سراسر کشور خشم و انزجار در برابر 6 جولای نظم و یک سری از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط تعداد زیادی از موسسات آموزشی به رهبری معتبر دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) به دنبال دائمی تاکیدی امداد رسانی به نوار وزارت امنیت داخلی (DHS) و ایالات متحده آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) از اجرای دستورالعمل های فدرال محرومیت دانشجویان خارجی از حضور در کالج ها و دانشگاه ها ارائه دوره های آنلاین از ماندن در کشور است.

به عنوان بسیاری از 17 ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا همراه با بالا آمریکایی در آن شرکت هایی مانند گوگل و Facebook و مایکروسافت پیوست MIT و هاروارد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ماساچوست علیه امنیت داخلی و یخ در به دنبال یک دستور به توقف کل حکومت از رفتن به اثر.

“من مطلع شده است توسط احزاب است که آنها آمده اند به وضوح. آنها را به بازگشت به وضعیت موجود” قاضی آلیسون Burroughs فدرال منطقه قاضی در بوستون گفت: در یک بیانیه در بالای دادرسی در دعوی در دادگاه.

اعلام می آید به عنوان یک تسکین بزرگ برای دانشجویان بین المللی از جمله کسانی که از هند است. در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد بیش از 10 لاخ دانشجویان بین المللی در ایالات متحده آمریکا با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP), 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی در ایالات متحده در ماه ژانویه است.

‘پیروزی بزرگ برای دانشجویان بین المللی’

قاضی Burroughs گفت: این سیاست را در سراسر کشور اعمال می شود. “هر دو سیاست بخشنامه و سوالات متداول نمی خواهد اجرا شود هر جا” او گفت:, با اشاره به توافق میان دولت آمریکا و MIT و هاروارد.

کنگره براد Scneider گفت: این یک پیروزی بزرگ برای دانشجویان بین المللی کالج ها و حس مشترک.”دولت باید به ما یک طرح برای مقابله با ما بحران بهداشت عمومی – نمی توان آن را بی پروا ایجاد قوانین یک روز و rescinding آنها بعد او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

در هفته گذشته بیش از 136 کنگره و 30 سناتور نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به لغو سفارش خود را در بین دانش آموزان است. “این یک پیروزی بزرگ برای دانش آموزان, سازمان ها و موسسات آموزش عالی در #MA7 و تمام در سراسر کشور که ایستاد و مبارزه در برابر این نژادپرست و بیگانه قانون” گفت: کنگره Ayanna Pressley.

“با در نظر گرفتن کلاس های آنلاین نباید نیروی بین المللی دانشجویان خارج از کشور ما” کنگره Mikie Sherrill گفت: در یک صدای جیر جیر.

در جولای 6 اطلاع یخ کرده بود گفت: همه دارندگان ویزای دانشجویی که برنامه های درسی دانشگاه شد و تنها ارائه آنلاین “باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی…اگر نه آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله اما نه محدود به شروع رسیدگی به حذف” آن را گفته بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>