مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ از دست می دهد پیشنهاد برای به تاخیر انداختن صدور حکم شنیدن

راجر سنگ و یک دوست قدیمی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داده و پیشنهاد خود را برای به تاخیر انداختن خود از صدور حکم یک قاضی فدرال روز سه شنبه گفت:.

سنگ است که با توجه به محکوم در روز پنج شنبه و پس از او گناهکار در ماه نوامبر به هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

یک وکیل برای سنگ در جمعه استدلال کرد که روز پنجشنبه صدور حکم شنیدن باید به تعویق افتاد تا پس از ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون قوانین درخواست او ساخته شده برای یک محاکمه جدید.

خانم جکسون رد پیشنهاد تاخیر در طی یک کنفرانس تلفنی با وکیل روز سه شنبه گفت: سنگ را پیشنهاد خواهد بود نه عاقلانه است و نه توسط قانون مورد نیاز.

قاضی گفت: دیرین جمهوری خواه عمل نمی خواهد نیاز به شروع خدمت خود حکم تا زمانی که او قوانین درخواست خود را برای یک محاکمه جدید.

سنگ صدور حکم در روز پنجشنبه است که انتظار می رود به منظور جلب منافع گسترده پس از مقامات ارشد در وزارت دادگستری هفته گذشته به عقب کشیده در یک قبل از صدور حکم توصیه شده توسط حرفه ای دادستان برای نگه داشتن سنگ زندان در ایالات متحده آمریکا از صدور دستورالعمل از هفت تا نه سال.

مداخله توسط دادستان کل ویلیام Barr باعث تمام چهار حرفه دادستان که سعی کردم این مورد به برداشت و با یکی از آنها استعفا از بخش ها در کامپیوتر است.

در صدور حکم یادداشت این اداره گفت: این بازدید یک جمله از بين هفت و نه سال به عنوان بیش از حد, اما در سمت چپ آن به قاضی اختیار چه زندان بلند مدت مناسب خواهد بود.

پس از آن آقای ترامپ استفاده از توییتر برای حمله به چهار دادستان و همچنین خانم جکسون که قبلا نظارت موارد مربوط به تهمت و دیگر متحدان سیاسی سابق از جمله انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort.

خانم جکسون به نظر نمی در سه شنبه 15 دقیقه کنفرانس در دادستانی برداشت و یا سیاسی دیوانگی بیش از سنگ مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>