مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ محکوم به 3 سال و 4 ماه زندان برای دروغ گفتن در روسیه پروب

یک قاضی فدرال روز پنجشنبه محکوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان طولانی مشاور راجر سنگ به سه سال و چهار ماه در زندان و گفت: دروغ خود را به نمایندگان مجلس در حال بررسی دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به مبلغ یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی.

در یک سخنرانی استرن در طول 2-1/2-ساعت صدور حکم شنوایی برای کهنه کار جمهوریخواه از عمل ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون همچنین تحویل یک ضمنی و ملامت به آقای ترامپ که حمله او همراه با حضور هیئت منصفه و دادستان در مورد بالا مشخصات.

“وجود دارد هیچ چیز ناعادلانه ساختگی یا ننگین در مورد تحقیقات یا محاکمه” قاضی جکسون گفت: با استناد به کلمات که جمهوری خواه رئیس جمهور استفاده کرده است.

سنگ وکیل خواسته بود که او هیچ زمان زندان. 67-سال-سنگ های قدیمی است که یک دوست و مشاور آقای ترامپ برای دهه محکوم شد on Nov. 15 در تمام هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد عدالت و شاهد دستکاری.

 

“او تحت تعقیب قرار ندارد – به عنوان برخی شکایت کرده اند – به صورت ایستاده برای رئیس جمهور. او تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور” قاضی جکسون گفت.

“حقیقت هنوز هم وجود دارد. حقیقت هنوز مسائل” قاضی جکسون اضافه شده است. “راجر سنگ اصرار که آن را نمی کند, او آن را غرور در خود نهفته است یک تهدید برای ما اساسی موسسات – به پایه و اساس خیلی از ما دموکراسی است.”

قاضی همچنین گفت سنگ “می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود” زمانی که او نوشته شده یک تصویر در رسانه های اجتماعی در سال گذشته که قرار یک تفنگ را در مقطع موها بیش از سر خود را.

“متهم درگیر در تهدید و ارعاب رفتار سوی دادگاه” قاضی جکسون گفت. “این غیر قابل تحمل به دولت عدالت است.”

سنگ که هنوز مهر و موم شده در انتظار حرکت درخواست یک محاکمه جدید کاهش یافته است به صحبت می کنند در دادرسی. چادری در یک خاکستری تیره pinstripe کت و شلوار با یک نقطه رقص لهستانی پولکا دستمال در جیب سنگ ایستاده بود در یک تریبون به عنوان قاضی اعلام کرد این حکم است.

پس از خروج سنگ به خبرنگاران گفت: “من چیزی برای گفتن.” هرج و مرج در یک صحنه در خارج از دادگاه و سنگ راه می رفت از طریق ازدحام مردم با اندکی لبخند بر روی صورت خود و صعود به انتظار وسیله نقلیه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به گمانه زنی ها دامن زده او ممکن است عفو سنگ. برجسته تهمت متحد جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام در توییتر نوشت پس از صدور حکم است که رئیس جمهور است و “تمام قدرت در جهان” به بررسی این مورد است.

دموکراتیک congressman Adam Schiff, که در حال حاضر سران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان کمیته اطلاعات که به آن سنگ به اعدام محکوم شد دروغ در توییتر نوشت: “این باید بدون گفتن اما به عفو سنگ زمانی که جنایات خود متعهد شد برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک نفس عمل فساد است.”

کاخ سفید تا به حال هیچ واکنش فوری.

در روز سه شنبه تهمت اعطا بخشش به برجسته محکوم یقه سفید جنایتکاران از جمله سرمایه مایکل Milken و سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich.

جکسون جمله کاهش یافت و به خوبی از هفت تا نه سال است که در ابتدا توصیه اصلی دادستان در این مورد قبل از آنها رد توسط وزارت دادگستری پس از آقای تهمت شکایت publicly. کسانی که دادستان ترک در این مورد. قاضی گفت: این یک جمله بود “غیر ضروری” برای سنگ که قبل هیچ سابقه کیفری.

“این هنوز هم بسیار قابل توجهی جمله به خصوص برای غیر خشونت آمیز, اولین بار مجرم از سن او گفت:” علامت گذاری Allenbaugh یک مشاور که قبلا برای آمریکا صدور حکم کمیسیون.

‘انسان’

دفاع وکیل شیث Ginsberg گفت: سنگ حرفه ای به عنوان یک توصیف “کثیف شیاد” تحت الشعاع دیگر جنبه های معنوی انسان است که در خدمت به عنوان یک مربی دوست دارد حیوانات و اختصاص داده شده به خانواده اش.

“آقای سنگ است که در حقیقت نه به سادگی که شخصیت های عمومی اما انسان بودن” او گفت:.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به هوش کمیته در مورد تلاش خود را برای تماس با ویکی لیکس در این سایت منتشر شد که در مورد ایمیل های مخرب مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 دموکراتیک انتخابات رقیب هیلاری کلینتون که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده بودند به سرقت رفته توسط هکرها.

قاضی اشاره کرد که سنگ بود نه متهم و یا محکوم داشتن هر گونه نقشی در همکاری با روسیه است. اما جکسون گفت: سنگ را به تلاش برای مانع یک بررسی کنگره به انتخابات دخالت “عمدی بود برنامه ریزی شده – و نه یک حادثه جدا.” محققان نمی شد برخی از “راز ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دوز و کلک,” قاضی گفت: اما اعضای کنگره از هر دو طرف در زمانی که کمیته کنترل شد توسط رئیس جمهور شخص خواهان.

سنگ حرفه ای به عنوان یک جمهوری خواه عمل کرده است کشیده از رسوایی واترگیت دوران اوایل 1970s به تهمت انتخاباتی چهار سال پیش. سنگ دارای برچسب خود را یک “agent provocateur” و معروف است که در صورت رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون خالکوبی بر روی پشت خود را.

پوشیدن عینک آفتابی و تاریک فدورا به عنوان او وارد دادگاه همراه با همراهان از خانواده و دوستان و وکلا سنگ strode گذشته یک غول تورم موش در لباس پوشیدن به عنوان برگ برنده و نشانه خواستار عفو خود را. یک ناظر فریاد زد: “خائن!”

اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی که مشروح روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای افزایش تهمت نامزدی. سنگ یکی از چندین تهمت همکاران متهم در Mueller را پرس و جو.

به عنوان این جلسه رو در جریان آقای تهمت شکایت در توییتر که وزارت دادگستری باید محاکمه رئیس سابق اف بی آی, James Comey و معاون سابق اندرو McCabe برای چه رئیس جمهور گفت دراز کشیده بود. وزارت دادگستری مورد بررسی قرار گرفته اما تصمیم گرفتند به تعقیب دو مرد است.

“انصاف?” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در توییتر.

پس از دادستان ساخته شده خود را از صدور توصیه های هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی آنها را به عنوان “فاسد” و برافراشته در برابر این “سقط جنین از عدالت است.” ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر مداخله و وزارت دادگستری رد این پیشنهاد است. کنگره دموکرات ها را متهم به تهمت و Barr از سیاسی ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری و تهدید حکومت قانون است.

قاضی Jackson کلمات تند و تیز برای جان Crabb دادستان به تازگی نصب شده در این مورد پس از, اصلی, دادستان ترک.

“من از ترس شما می دانید که کمتر در مورد پرونده … از فقط در مورد هر فرد دیگری در این دادگاه به غیر از وکیل مدافع که فقط پیوست و این تیم” قاضی جکسون به او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>