تهمت می پرسد روزنامه ها را تا جایزه پولیتزر برای روسیه پوشش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: این روزنامه که برنده آرزو جایزه پولیتزر برای پوشش خود را از تحقیقات باید به بالاترین جایزه در روزنامه نگاری.

“آنها نه روزنامه نگاران. آنها دزد. همه کسانی که روزنامه نگاران که ما می بینیم با جایزه پولیتزر باید مجبور به کسانی که جوایز را به دلیل این که آنها اشتباه بود. شما آن را دیدم امروز بیشتر اسناد و مدارک بیرون آمد و گفت کاملا وجود دارد هیچ تبانی با روسیه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی شکل کاخ سفید.

او گفت: از این پس از وزارت دادگستری گفت که رها کردن آن دادستان سابق خود مشاور امنیت ملی ژنرال (retd) مایکل فلین.

“جایزه پولیتزر همه باید بازگشت به این دلیل که شما می دانید آنچه آنها داده شد و به دروغ. آن را جعلی اخبار همه آنها جعلی اخبار. کسانی که جایزه پولیتزر داده می شود باید بلافاصله پشت و پولیتزر کمیته و یا هر کس می دهد که جوایز آنها یک رسوایی مگر اینکه آنها را به کسانی که جوایز را به دلیل این که آنها جایزه پولیتزر برای چه معلوم بود غلط داستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“پولیتزر جوایز داده می شود باید به کسانی که آن را درست کردم و من می تواند به شما یک لیست طولانی از آن نام بیش از حد و شما می دانید که من صحبت کردن در مورد,” او اضافه شده است.

آقای ترامپ گفت: آقای فلین بود که یک مرد بی گناه.

“او یک نجیب زاده او هدفمند توسط دولت اوباما و او را هدف قرار به منظور امتحان و خراب کردن رئیس جمهور و آنچه که باید انجام شود این است که یک ننگ و من امیدوارم که یک قیمت بزرگ در حال رفتن به پرداخت یک قیمت باید پرداخت شود. شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به این در تاریخ کشور ما,” او گفت:.

“آنچه را که آنها چه دولت اوباما را بی سابقه است. آن را هرگز اتفاق افتاده است هرگز اتفاق افتاده است. یک چیزی شبیه به این هرگز اتفاق افتاده در تاریخ کشور ما و من امیدوارم که بسیاری از مردم در حال رفتن به پرداخت یک قیمت هستند زیرا نادرست کج و مردم است. آنها تفاله و من آن را می گویند بسیاری از آنها تفاله آنها انسان هستند تفاله. این هرگز اتفاق افتاده در این کشور” به رئيس جمهور است.

او ادعا که آنها رفت و پس از یک بموقع رئيس جمهور انتخاب شد.

“آنها رفت و پس از او پس از رفتن خوب مردم و کسانی که خوب مردم گفت: من قصد ندارم به دروغ من نمی توانم دروغ است. او نه تنها یکی از بسیاری از آنها وجود دارد و همه آنها گفت: من نمی توانم دروغ است. آنها گفته اند که می تواند چیزی شبیه به یک دروغ و تهمت را دوست دارد به کسی یا چیزی و یا برخی از کشور و به آنها گفت: شما نمی خواهد هر گونه مشکل. این چیزی است که آنها در تلاش بودند به انجام و آن را یک رسوایی” به رئيس جمهور است.

“دولت اوباما وزارت دادگستری بود ننگ و آنها گرفتار آنها گرفتار شدم. بسیار افراد متقلب اما خیلی بیشتر از نادرست آن است خیانت است خیانت” او گفت:.

و اشاره کرد که او بسیار خوشحال است برای آقای فلین آقای ترامپ گفت: یک جنگجوی بزرگ است.

“در حال حاضر در کتاب من او حتی بیشتر جنگجو. چه اتفاقی برای او هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد و آنچه که اتفاق افتاده است به این ریاست به رفتن را از طریق تمام است و هنوز هم بیش از هر رئیس جمهور تا به حال انجام شده در سه سال اول بسیار شگفت انگیز است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>