مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار بهترین-عکس اسکار برای فیلم کره جنوبی ‘انگل’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه تمسخر تاریخی بهترین عکس جایزه اسکار را برای فیلم کره جنوبی انگلگفتن یک کمپین رالی او خواست برای بازگشت از هالیوود کلاسیک مانند سال 1939 را بر باد رفته.

انگلتیره طنز اجتماعی در مورد شکاف بین فقیر و غنی در مدرن سئول در اوایل این ماه شد برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم به هالیوود جایزه است. همچنین برنده سه جایزه اسکار بهترین کارگردان و فیلمنامه اصلی برای بونگ جون هو و بین المللی از ویژگی های فیلم است.

همچنین بخوانید: کارگردان برنده جایزه اسکار ‘انگل’ می گوید که او نمی خواست به sugarcoat نابرابری

“چقدر بد شد جوایز اسکار امسال پرسید:” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این تجمع در کلرادو اسپرینگز کلرادو. تقلید یک جایزه اسکار, مجری, او گفت:: “و برنده یک فیلم از کره جنوبی.

“چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. و بعد از همه که آنها به آنها را بهترین فیلم سال؟” آقای ترامپ اضافه شده است.

“ما می توانیم ‘بر باد رفته’ لطفا?” او گفت: هزاران نفر از حامیان با اشاره به فیلم در مورد جنگ داخلی-عصر جنوبی که برنده بهترین عکس اسکار 80 سال پیش.

آقای ترامپ نیز اخراج بازیگر براد پیت که برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای “Once Upon a Time in Hollywood.” پیت گفت: در پذیرش این جایزه که او زمان بیشتری برای صحبت و 45 ثانیه از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون دریافت در آقای تهمت سنا استیضاح محاکمه.

“من هرگز از طرفداران بزرگ خود را. او یک مرد عاقل”آقای ترامپ گفت: از براد پیت.

آقای ترامپ که در چهار روز غرب ایالات متحده نوسان به سخت نقد و بررسی و همچنین از چهارشنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در خصوص عملکرد سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که رئيس جمهور گفت: تا به حال پاره پاره شب.

“من که قرار بود به او ارسال یک توجه داشته باشید گفت: ‘آن آسان نیست انجام آنچه که من انجام آن است؟’ آن را آسان مایک. این آسان نیست برای هر یک از آنها گفت:” از رقیب برای نامزدی حزب دموکرات را به چهره او در ماه نوامبر انتخابات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به بازگشت به واشنگتن پس از سخنرانی در یک تجمع در لاس وگاس در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>