مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار روسیه به توقف حمایت سوریه ‘جنایات’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد روسیه برای پایان دادن به آن برای حمایت از رژیم سوریه “جنایات” را به عنوان او ابراز نگرانی آمریکا بیش از خشونت در ادلب منطقه, کاخ سفید روز یکشنبه گفت:.

وزیر همچنین فشرده با همتای روسی خود در طول حملات دمشق در آخرین شورشی سنگر و استحکامات در کشور است.

حمایت روسیه, نیروی هوایی, رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, تازه ساخته شده, سود روز یکشنبه به عنوان او به شدت او حمله در holdout شمال غربی استان ادلب.

در تماس با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان آقای ترامپ “ابراز نگرانی از خشونت در ادلب سوریه و… منتقل ایالات متحده تمایل به دیدن پایان دادن به حمایت روسیه برای رژیم اسد جنایات”.

ترکیه دارای 12 مشاهده پست ها در ادلب به عنوان بخشی از یک 2018 توافق میان آنکارا و مسکو برای جلوگیری از یک رژیم ولی توهین سوریه نیروهای رژیم را پیش رو فشرده بدون در نظر گرفتن. “من تاکید کرد که حملات در یمن باید متوقف شود و لازم بود برای ایجاد یک آتش بس پایدار است که می تواند تجاوز” وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu خبرنگاران گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ و پس از ملاقات او با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>