رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای برچسب کلیساها و خانه های دیگر از عبادت به عنوان “ضروری” نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته و حتی هر چند برخی از مناطق باقی مانده تحت coronavirus مستند.

رئیس جمهور تهدید روز جمعه به “نادیده گرفتن” فرمانداران که مخالف او بود اما معلوم نیست چه قدرت او را به انجام این کار.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر – برای این آخر هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک عجله مرتب کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. پرسید که چه اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مجبور به جایگزین فرمانداران مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت که او نمی خواهد جواب یک سوال نظری.

آقای ترامپ شده است هل دادن این کشور برای بازگشایی, به عنوان او تلاش می کند برای معکوس اقتصادی سقوط آزاد بازی ماه قبل از او چهره گشتند. سفید مسیحیان انجیلی شده میان رئیس جمهور وفادار ترین حامیان و کاخ سفید شده است مراقب باشید به حضور به نگرانی های خود را در طول بحران.

پس آقای ترامپ اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد دستورالعمل جدید برای جوامع از ایمان با خیال راحت به بازگشایی از جمله توصیه به محدود کردن اندازه از تجمعات و در نظر گرفتن برگزاری خدمات خارج از منزل و یا در, بزرگ, تهویه مناطق.

عمومی سازمان بهداشت و درمان باید به طور کلی به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر و تشویق آمریکایی ها به باقی می ماند 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران زمانی که ممکن است. برخی از نقاط کشور باقی می ماند در زیر برخی از نسخه باقی می ماند-در-خانه سفارشات.

در فرد مذهبی خدمات شده اند بردار برای انتقال ویروس است. یک فرد که با حضور یک روز در یک کلیسا در شمال کالیفرنیا است که به مبارزه طلبیده فرماندار بسته شدن سفارشات بعد از آزمایش مثبت افشای بیش از 180 churchgoers. و یک گروه کر تمرین در یک کلیسا در ایالت واشنگتن نشاندار شده توسط CDC به عنوان اولیه “superspreading” رویداد.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه بر اهمیت کلیسا در بسیاری از جوامع و گفت که او “شناسایی خانه های عبادت – کلیسا و کنیسه و مسجد – به عنوان ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروری است.”

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین به عنوان ضروری” اما کلیساهای, او گفت:. “این درست نیست. بنابراین من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری است.”

“این مکان است که جامعه ما با هم نگه دارید و ما مردم ایالات,” او اضافه شده است.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: رهبران مذهبی باید در تماس با محلی بخش بهداشت و درمان می توانید مراحل برای کاهش خطرات از جمله مطمئن شوید کسانی که در معرض خطر عوارض شديد حفاظت شده باقی می ماند.

“وجود دارد یک راه برای ما به کار با هم به اجتماعی فاصله و ایمنی برای مردم بنابراین ما کاهش میزان قرار گرفتن در معرض است که هر کسی را به یک بدون علامت,” او گفت:.

یک فرد آشنا با فکر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به حال در کنفرانس خبری که نشده بود در عمومی برنامه چرا که او می خواست به چهره کلیسا reopenings دانستن اینکه چگونه به خوبی آن را بازی سیاسی خود را پایه.

کلیساها در سراسر کشور در زمینه چالش های قانونی مخالف ویروس تعطیلی. در مینه سوتا پس از لیبریا تیم Walz این هفته کاهش یافته است به لغو محدودیت در کلیساهای کاتولیک رومی و برخی از لوتری رهبران گفتند که سرپیچی از ممنوعیت و رزومه خدمات عبادت. آنها به نام محدودیت های قانون اساسی و ناعادلانه از رستوران ها و مراکز و میله اجازه داده شد محدود بازگشایی.

برخی از مورد ستایش قرار داد رئیس جمهور حرکت می کند از جمله کلی Shackelford رئیس جمهور محافظه کار اول آزادی موسسه.

“تبعیض شده است که اتفاق می افتد در مقابل کلیساها و خانه عبادت بوده است تکان دهنده” او در بیانیه ای گفت. “آمریکایی ها در حال رفتن به مراکز خرید و رستوران ها. آنها باید قادر به رفتن به خانه های خود را از عبادت است.”

اما خاخام جک مولین, رئيس جمهور از ادیان داد و گفت آن را “کاملا غیر مسئولانه” برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت یک توده بازگشایی خانه عبادت.

“ایمان ضروری است و جامعه لازم است; اما نه نیاز به خطر انداختن افرادی که به دنبال شرکت در آنها” او گفت:. “ویروس نمی تبعیض بین انواع تجمعات و نه باید به رئیس جمهور.”

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo یک دموکرات روشن ساخته است که کلیساها و خانه های دیگر از عبادت نمی خواهد سر در فرد خدمات در دولت حداقل تا آخر هفته آینده و گفت که او شک و تردید نسبت ناروا به حال قدرت برای تحمیل چنین مورد نیاز است.

“آن را بی پروا به زور آنها را به بازگشایی این آخر هفته. آنها آماده نیست,” او گفت:. “ما باید یک طرح خوب است. من قصد دارم به چوب با آن.”

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه گفت: بررسی فدرال ارشاد در حالی که حفظ یک تصمیم را با او استوار.

“بدیهی است که ما دوست داریم برای رسیدن به نقطه که در آن ما می توانیم آن باز است اما ما نگاهی به اسناد هدایت کنید و سعی کنید به برخی از تصمیم گیری و نه به سرعت با توجه به آنچه در آن ممکن است می گویند” او گفت:. “این فرماندار تصمیم البته.”

CDC بیش از یک ماه پیش فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اسناد آژانس تا به حال پیش نویس ترسیم مراحل خاص انواع سازمانها از جمله خانه عبادت می تواند به دنبال به عنوان آنها کار می کرد به بازگشایی با خیال راحت. اما کاخ سفید کشیده پای خود نگران آن است که توصیه شد بیش از حد خاص و تصور دولت بود و دخالت در کلیسا ،

راهنمایی ارسال شده در جمعه شامل بسیاری از همان مشاوره را به عنوان پیش نویس راهنمایی. آن خواستار استفاده از پوشش صورت و توصیه به نگه داشتن نمازگزاران 6 فوت از یکدیگر و قطع آواز که می تواند گسترش aerosolized قطره که حامل ویروس.

اما برخی از تفاوت وجود دارد.

پیش نویس راهنمایی در مورد بحث بازگشایی در مراحل. مرحله اول را محدود اجتماعات به جریان ویدئو و رانندگی در خدمات. فازهای بعدی اجازه می دهد در فرد تجمعات از اندازه محدود و تنها زمانی که اجتماعی فاصله احتیاطی می تواند به دنبال. جدید ارشاد هیچ بحث اين مراحل.

یکی دیگر از تفاوت – پیش نویس ارشاد گفت: هر کس که حضور یک سرویس باید از پوشیدن چهره و پوشش در حالی که جدید هدایت می گوید ماسک باید مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی