مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود به بحث کا NRC و کشمیر در هند: مقامات ایالات متحده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به افزایش در ایالات متحده نگرانی های اطراف تابعیت متمم قانون (CAA) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) با نارندرا نخست وزیر, زمانی که او بازدید از هند هفته آینده طبق ارشد مقامات دولت بود که در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز جمعه.

آقای ترامپ نیز تشویق به کاهش تنش ها و دو جانبه بین هند و پاکستان در حالی که در هند.

نظرات قابل توجهی در زمانی که وجود دارد نگرانی رو به رشد در آمریکا بر هند پایبندی به فرآیندهای دموکراتیک و سنت یعنی مجلس عبور از کا و استقرار NRC در آسام.

در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا می برد کا و NRC با آقای مودی رسمی گفت: دولت این است که “نگران” در مورد این مسائل و این که آقای ترامپ خواهد شد بحث در مورد این مسائل با نخست وزیر مودی. به خصوص آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به منظور بالا بردن “موضوع آزادی مذهبی” است که “بسیار مهم” به دولت کنونی ایالات متحده و همچنین بحث در مورد سنت مشترک دموکراسی و آزادی مذهبی “هر دو در سخنان و قطعا در خصوصی” این مقام گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | برگ برنده رویداد نباید تبدیل به یک فرمت از ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری: کنگره | ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ نمی علامت افتتاح Motera ورزشگاه: GCA | کاخ سفید به تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن Sabarmati آشرام بازدید: گجرات سانتی متر | دختر Ivanka و پسر در قانون Jared به همراه تهمت | DRDO ضد هواپیماهای بدون سرنشین به تکنولوژی برای مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی roadshow

“نخست وزیر مودی در نخستین سخنرانی خود پس از پیروزی در انتخابات سال گذشته صحبت در مورد چگونه او را در اولویت قرار فراگیر بودن از اقلیت های مذهبی. و قطعا جهان به نظر می رسد به هند برای حفظ آزادی مذهبی و درمان برابر برای همه را تحت حاکمیت قانون” این مقام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق دو جانبه گفت و گو در کشمیر

در پاسخ به یک سوال از هندو بر این که آیا آقای ترامپ ارائه خواهد شد برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر موضوع این مقام گفت کشمیر مطرح خواهد شد و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار تشویق “کاهش تنش” میان هند و پاکستان و آنها را تشویق به تعامل دو جانبه گفت و گو برای حل و فصل اختلافات.

“ما همچنان به این باور اصلی و پایه و اساس موفقیت هر گفت و گو بین این دو است بر ادامه حرکت در تلاشهای پاکستان برای سرکوب تروریستی افراط گرایان در خاک خود است. ما همچنان به دنبال آن است. من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد شد و اصرار هر دو کشور به دنبال برای حفظ صلح و ثبات در امتداد خط کنترل و خودداری از اقدامات و یا اظهارات که می تواند به افزایش تنش در منطقه خواند و گفت:.

در مورد اینکه آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بخواهید هند برای ارسال نیروهای نظامی به افغانستان که در آن آمریکا اعلام کرد که تا نهایی شدن توافق با طالبان برای کاهش خشونت رسمی گفت: اگر افغانستان مسئله آمده بودند تا در طی آقای تهمت هند بازدید از ایالات متحده را به هند را به حمایت از روند صلح است.

GSP به احتمال زیاد به ماندن در حال حاضر به حالت تعلیق در

یکی رسمی نشان داد که هند مزایای زیر Generalized System of Preferences (GSP) ایالات متحده را ترجیحی دسترسی به بازار سیستم برای کشورهای در حال توسعه بود و بعید به خود ترمیم شود بلافاصله. بازگرداندن برخی از درجه ای از مزایای شده است در میز مذاکره به عنوان دو کشور سعی کنید به چکش مینی معامله تجارت.

نگرانی هایی است که منجر به ابطال GSP دسترسی باقی می ماند و نگرانی برای ما یکی از مقامات دولت گفت.

“ما می خواهیم به آدرس یک دسته…بسیاری از نگرانی و ما نه کاملا هنوز وجود دارد. ما به احتمال زیاد خواهد شد بحث و گفتگو با نخست وزیر در مورد این نگرانی ها و ادامه بحث فراتر از این دیدار” این مقام گفت.

این مقام گفت: تعدادی از اطلاعیه ها از هند در “گذشته چند هفته” افزایش یافته آمریکا نگرانی ها در مورد حمایت از تولیدات داخلی. در میان نگرانی های ایالات متحده در تجارت داشته 2019 پیش نویس e-commerce, سیاست, اطلاعات شخصی و حریم خصوصی, قانون, اطلاعیه ها در بودجه اتحادیه که شامل افزایش تعرفه بر محصولات کشاورزی متنوع و سلامت فرایند’ که تاثیر دستگاه های پزشکی-واردات.

“این که آیا یا نه وجود خواهد داشت یک اطلاعیه در تجارت بسته است که واقعا به طور کامل وابسته به چه سرخپوستان آماده به انجام. که گفت: ما تعداد قابل توجهی از معاملات تجاری است که از اهمیت زیادی است که ما بسیار خوشحالیم که اعلام در تعدادی از بخش های کلیدی,” این مقام گفت.

دفاع معاملات به $3.5 میلیارد دلار برای MH-60R هلیکوپتر و حمله آپاچی هلیکوپتر تایید شده توسط کابینه امنیتی.

اقیانوس هند و آرام استراتژی

“رئیس جمهور در حال رفتن به هند به عنوان یک تظاهرات قوی و پایدار روابط میان دو کشور” این مقام گفت.

“این روابط بر اساس مشترک سنت های دموکراتیک مشترک منافع استراتژیک و پایدار اوراق قرضه بین مردم ما است.”

این مقام گفت این دیدار خواهد تمرکز بر ساخت اقتصادی و انرژی در روابط بین ایالات متحده و هند است. وجود دارد همچنین می تواند تمرکز بر روی امنیت و دفاع همکاری – در برابر تروریسم و حفظ یک باز و آزاد اقیانوس هند و آرام.

“ایالات متحده می خواهد هند که قوی است با قابلیت نظامی است که پشتیبانی از صلح و ثبات بر اساس قوانین نظم در هند و اقیانوس آرام. در واقع هند یک ستون از ما Indo-Pacific استراتژی و ما همچنان به همکاری با یکدیگر برای ترویج این دیدگاه باز و رایگان بین المللی سیستم مبتنی بر بازار و اقتصاد, حکومت داری خوب, آزادی دریاها و آسمان و احترام به حاکمیت.”

افراد زیر را همراهی رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump خود به هند سفر طبق مقامات: Ivanka Trump و جارد کوشنر آقای ترامپ دختر و پسر در قانون که همچنین مشاوران ارشد; اداره ویلبر راس وزیر انرژی دن Brouillette اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney ایالات متحده NSA رابرت اوبراین ارشد Avdisor استفان میلر دن Scavino رئیس ستاد به بانوی اول لیندزی رینولدز ارشد کاخ سفید کارمند راب بلر دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام, رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال Ajit Pai, مدیر برای آسیای جنوبی و مرکزی در شورای عالی امنیت ملی لیزا کورتیس و مشاور در دفتر اطلاعات ملی کاش پاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>