مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران 3-فاز برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران نقشه راه در روز پنج شنبه برای دوره نقاهت بعد از اقتصادی درد coronavirus همه گیر تخمگذار از یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگرداندن فعالیت های طبیعی در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 موارد است.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را” آقای ترامپ گفت: فرمانداران با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما است.”

دستورالعمل جدید با هدف کاهش محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان. آنها را روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید.

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد در سه مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس – هر فاز ماندگار حداقل 14 روز به اطمینان حاصل شود که عفونت نیست سرعت بخشیدن دوباره.

همچنین بخوانید: هفت ایالت آمریکا گسترش coronavirus shutdown به مارس 15 مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده به نقشه طرح

در فاز یک این طرح توصیه اکید اجتماعی فاصله برای همه مردم است. تجمعات بزرگتر از 10 نفر هستند اجتناب شود و غیر ضروری سفر دلسرد شده است.

در فاز دو مردم را تشویق به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله که در آن ممکن است و محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر مگر اینکه اقدامات احتیاطی گرفته شده است. سفر می تواند از سر گرفت.

فاز سه پیش بینی بازگشت به حالت عادی برای بسیاری از آمریکایی ها با تمرکز بر شناسایی و جداسازی هر گونه عفونت های جدید.

آسوشیتد پرس به دست آمده و یک کپی از دستورالعمل های خود را قبل از انتشار عمومی.

فرمانداران’ پاسخ

فرمانداران هر دو طرف روشن ساخته آنها را به حرکت در سرعت خود را.

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی از حزب دموکرات گفت: این دستورالعمل به نظر می رسد برای ایجاد حس. “ما در روز شاید هفته دور از خط شروع و سپس شما باید به 14 روز کاهش موارد کاهش علائم و بیمارستان ظرفیت وجود دارد که در این صورت شما باید دوباره بجای اول برگشتن,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت با احتیاط شناور ایده بازگشایی بخش هایی از دولت اما گفت: تست ظرفیت و تماس با ردیابی نیاز خواهد بود به طور قابل ملاحظه ای یافت و تا قبل از محدودیت می تواند با خیال راحت برداشته.

“همه خواهد فراموش شود بسیار به سرعت اگر ما را به یک مرحله سریعتر از ما باید, و سپس ما را به یک وضعیت که در آن ما تا به حال مردم در حال مرگ مانند مگس” عدالت به خبرنگاران گفت:.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در یک کنفرانس خبری قبل از تماس با کاخ سفید که هر دو قوی مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها و توده تست با چرخش سریع زمان مورد نیاز قبل از بازگشایی اقتصاد است.

در اولین دستورالعمل نشان می دهد برخی از نقاط کشور می تواند روند عادی تجارت و گردهمایی های اجتماعی پس از یک ماه از ارزیابی این که آیا کاهش در محدودیت است منجر به تجدید حیات در ویروس موارد است. در دیگر نقاط کشور و یا اگر ویروس موارد بلند کردن آن می تواند قابل ملاحظه ای طولانی تر است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان ملت فرمانداران در این طرح بعد از ظهر پنجشنبه گفت: قرار بود که مسئول تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است به لغو محدودیت در کشورهای خود را.

“ما تعداد بسیار زیادی از کشورها که می خواهید برای رفتن و آنها در شکل بسیار خوب,” او گفت:. “خوب است با ما رک و پوست کنده.” این دستورالعمل همچنین شامل توصیه های کلی به کسب و کار آنها به عنوان طرح به صورت بالقوه reopenings نشان می دهد متوسط مصرف سریع COVID-19 تست و گسترده افزایش یافته است تلاش های ضد عفونی در محل کار.

کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های تنفسی توصیه می شود باقی می ماند پناه در محل تا خود را به منطقه وارد مرحله نهایی و حتی پس از آن را تشویق به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد دیگر.

فرمانداران به سهم خود شده اند و در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای, چگونه با خیال راحت به احیای فعالیت طبیعی. هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد خود را. مشابه پیمان اعلام شد و پیش از آن در هفته در شرق و شمال شرق.

آقای ترامپ برگزار می شود کنفرانس تلفنی صبح روز پنج شنبه با قانونگذاران او به نام جدید کنگره مشورتی کارگروه احیای اقتصاد است. هزینه های اقتصادی روشن بود در جدید فدرال نشان داده است که حداقل 22 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از كار در ماه گذشته. اما قانونگذاران بارها و بارها خواست رئیس جمهور نه به فدا کردن سلامت عمومی با حرکت بیش از حد به سرعت.

“من بالاترین اولویت در این کارگروه خواهد بود برای اطمینان از دولت فدرال تلاش برای بازگشایی اقتصاد ما هستند هر دو حزب داده محور و مبتنی بر تخصص حرفه ای بهداشت عمومی گفت:” دموکرات ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا است.

دولت فدرال پیش بینی بهبود تدریجی از این ویروس که در آن مخل اقدامات کاهش ممکن است مورد نیاز در برخی از مکان ها حداقل تا یک واکسن در دسترس است – یک نقطه عطف بعید به پایان رسید تا زمانی که در سال آینده.

“آن را نمی خواهید به بلافاصله تواند یک وضعیت که در آن ما باید استادیوم پر از مردم” گفت: مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در روز پنج شنبه. “ما آمریکایی ها. ما سازگار خواهد شد,” او اضافه شده است.

کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم وجود گسترده آزمایش شد و یک مانع برای بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل. ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ است.,” او گفت: ABC به نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>