مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل اعلام به حالت تعلیق H-1B ویزای دیگر تا پایان سال

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است اعلام به تعلیق صدور ویزای H-1B است که محبوب در میان است حرفه ای همراه با دیگر خارجی ویزای کار برای بقیه سال.

همچنین بخوانید: تحلیل | تهمت گرفته و دولت او را به جنگ با مهاجرت به سطح بعدی

آقای ترامپ گفت: گام ضروری برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بحران اقتصادی کنونی.

صدور بیانیه پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است نصب مخالفان به منظور های مختلف کسب و کار سازمان های قانونگذاران و حقوق بشر ،

اعلام می آید که به اثر در 24 ژوئن انتظار می رود که تاثیر تعداد زیادی از آن حرفه ای و چند آمریکایی و شرکت های هندی بودند که با صدور ویزای H-1B توسط دولت ایالات متحده برای سال مالی 2021 آغاز اکتبر 1.

همچنین بخوانید: چه تاثیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت ممنوعیت کارگران ماهر از هند ؟

آنها در حال حاضر به صبر کنید حداقل تا پایان سال جاری قبل از نزدیک شدن به ایالات متحده در ماموریت های دیپلماتیک به مهر. این امر نیز تاثیر تعداد زیادی از این حرفه ای که به دنبال تجدید خود ویزای H-1B.

در بیانیه آقای ترامپ گفت که به طور کلی نرخ بیکاری در ایالات متحده نزدیک به چهار برابر شده بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 — تولید برخی از افراطی ترین نرخ بیکاری تا کنون ثبت شده توسط اداره آمار نیروی کار.

در حالی که ممکن است میزان 13.3 درصد نشان دهنده مشخص شده کاهش از مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار.

ورود کارگران اضافی از طریق H-1B, H-2B, J و L ویزای غیر مهاجرتی برنامههای بنابراین ارائه یک تهدید قابل توجهی به فرصت های شغلی برای آمریکایی ها تاثیر فوق العاده ای اقتصادی اختلالات ناشی از COVID-19 شیوع آقای ترامپ گفت.

قانون جدید اعمال می شود تنها به کسانی که در خارج از ایالات متحده را معتبر non-immigrant visa و یک سفر رسمی سند دیگر از ویزا برای ورود به کشور است.

با توجه به اعلام آن را ندارد تاثیر مقیم دائم قانونی ایالات متحده و اتباع خارجی است که زن و شوهر و یا فرزند یک شهروند آمریکایی.

اتباع خارجی به دنبال ورود به ایالات متحده .ارائه موقت کار و یا خدمات ضروری به مواد غذایی زنجیره تامین نیز معاف از آخرین اعلام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید