مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل دشوار پاسخ به چین را درمان هنگ کنگ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخت شدن موضع خود را در چین به عنوان او تلاش برای شامل coronavirusروز سه شنبه گفت: او قوانین امضا و اجرایی به منظور نگه چین پاسخگو برای “سرکوبگر” امنیت ملی قانون آن اعمال شده در هنگ کنگ.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اقدام سهشنبه مهلت, امضا لایحه تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش بانک ها انجام کسب و کار با مقامات چینی که برای اجرای Beijings جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ.

 

او گفت که او نیز امضا فرمان اجرایی با هدف پیشبرد مجازات چین برای آنچه که او خود را با نام “اقدامات ظالمانه” در برابر دلار هنگ کنگ است.

آن به پایان خواهد رسید ترجیحی تجارت درمان هنگ کنگ دریافت کرده است برای سال “هیچ امتیازات ویژه, هیچ, ویژه اقتصادی درمان و بدون صادرات حساس فن آوری” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت.

“هنگ کنگ خواهد شد در حال حاضر تحت درمان همان است که در سرزمین اصلی چین,” او گفت:.

با توجه به برگه کاخ سفید منظور اجرایی شامل لغو درمان خاص برای هنگ کنگ دارندگان گذرنامه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo, که تا به حال با هم ناهار در کاخ سفید در روز سه شنبه سرزنش کرده اند چین برای گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که چین را انکار می کند – و criticsed پکن برای آن هنگ کنگ كردم.

این مستعمره سابق بریتانیا بود و بازگشت به قانون در سال 1997 با یک قانون حمایت از آزادی بیان و اجتماعات و مطبوعات تا 2047.

قانون آقای ترامپ امضا خواستار تحریم مقامات چینی و دیگران که کمک به نقض Hong Kongs استقلال و موسسات مالی است که انجام کسب و کار با کسانی که به شرکت در هر گونه سرکوب در شهرستان.

چین و ویروس

آقای ترامپ چهره یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد در نوامبر. 3 و دست زدن به او از همه گیر شده و ولرم حمایت از آمریکایی ها. آقای ترامپ سرزنش کرده چین برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“اشتباه نکنید. ما نگه چین به طور کامل مسئول برای پنهان کردن ویروس و رها کردن آن را بر جهان است. که می تواند آنها را متوقف, آن, آنها باید متوقف شود آن است. آن را بسیار آسان برای انجام در منبع زمانی که آن اتفاق افتاد” او گفت:.

در بیانیه افتتاحیه در باغ گل رز آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف خود را دموکراتیک رقیب در انتخابات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. هر دو نامزد محدود از فعال مبارزه با ویروس.

Pompeo بود به شدت بحرانی روز دوشنبه چین را به كشتار در دریای جنوب چین گفت: پکن شده بود که هیچ منسجم و اساس قانونی برای جاه طلبی های خود را وجود دارد و که آن را به حال شده است با قلدری و همسایگان آن است.

جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان آن دریایی امپراتوری Pompeo گفت.

آقای تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین است که در پاریس این هفته برای گفتگو با مقامات اروپایی در مورد چین و چینی مخابراتی شرکت Huawei Technologies Co., Ltd میان غربی نگرانی هایی است که Huawei فناوری تهدیدی برای امنیت ملی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید