مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی ‘عملیات افسانه” است که ماموران فدرال حرکت به شهرستانها ایالات متحده برای مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک طرح در روز چهارشنبه به ارسال ماموران فدرال به بیشتر شهرهای ایالات متحده برای سرکوب و جنایت خشونت آمیز در تشدید از خود “نظم و قانون” موضوع رفتن به تاریخ 3 نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

آقای ترامپ پیوست در کاخ سفید به رویداد توسط دادستان کل ویلیام بر پرده برداری از گسترش “عملیات افسانه” برنامه شامل شهرهایی مانند شیکاگو و Albuquerque, New Mexico در یک تلاش بیشتر توسط مقامات فدرال برای مقابله با خشونت است.

“امروز من اعلام افزایش فدرال اجرای قانون را به جوامع آمریکایی گرفتار جرم و جنایت خشونت آمیز” آقای ترامپ گفت.

آقای ترامپ گفت: “ما هیچ چاره ای جز درگیر” با افزایش مرگ و میر در برخی از شهرستانها عمده.

“این خونریزی باید end; این خونریزی به پایان خواهد رسید” او گفت:.

این برنامه شامل استقرار فدرال اجرای قانون عوامل به کمک پلیس محلی در مبارزه با آنچه که وزارت دادگستری به عنوان “موج” از جرم و جنایت خشونت آمیز.

آقای Barr به دنبال افتراق ابتکار عمل از استفاده از ماموران فدرال از وزارت امنیت داخلی برای سرکوب ناآرامی در پورتلند اورگان که در آن مقامات محلی شکایت کرده اند در مورد فدرال دخالت.

او گفت: پرسنل اجرای قانون از انواع سازمان های خدمت خواهد کرد به عنوان خیابان عوامل و محققان خواهد بود که کار را به “حل قتل و خشونت باندهای.”

“این متفاوت است از عملیات و تاکتیکی تیم ما با استفاده از برای دفاع در برابر شورش و اوباش خشونت است. ما ادامه خواهد داد برای مقابله با اراذل و اوباش با خشونت. اما عملیات ما در بحث امروز بسیار متفاوت هستند آنها کلاسیک مبارزه با جرم و جنایت” آقای Barr گفت.

خواه رئیس جمهور به شدت انتقاد رهبران دموکرات برای ریاست بیش از شهرها و ایالات متحده که در حال تجربه جرم امواج با استفاده از این موضوع به عنوان بخشی از یک “نظم و قانون” فشار او امیدوار طنین انداز خواهد شد با سیاسی خود را پایه. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی دموکرات جو بایدن ملی در نظر سنجی.

اما ابتکار عمل خطرات برافروختن تنش های در حال اجرا بالا در بسیاری از شهرستانها عمده در پی مرگ در بازداشت پلیس از جورج فلوید.

آن را غیر معمول نیست برای اجرای قانون فدرال به کار در کنار شرکای محلی. وزارت دادگستری گفت: “عملیات افسانه” را ارائه منابع اضافی به شهرهای مبتلا به “سنتی” جرم و جنایت خشونت آمیز.

آقای ترامپ تاکید قوی پلیس و نظامی رویکرد به تظاهرات در سراسر ایالات متحده در مورد نابرابری نژادی فلوید پس از مرگ در مینیاپولیس.

کاخ سفید به دنبال تمرکز در شهرستان جرم و جنایت و حتی به عنوان آقای تهمت تایید شماره شاقول در پاسخ به او دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

“عملیات افسانه” برنامه شامل ماموران فدرال از اف بی آی ایالات متحده خدمات مارشال و دیگر سازمان های همکاری با اجرای قانون محلی است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: مداخله فدرال بود و نه نیاز به کمک با خشونت در شهر نیویورک و شیکاگو شهردار لری Lightfoot نیز خواست آقای ترامپ برای ارسال ناشناس ماموران فدرال به شهرستان خود را.

“عملیات افسانه” نام افسانه Taliferro 4 ساله که با ضرب گلوله کشته شد در حالی که او در اوایل ژوئن 29 در کانزاس سیتی میسوری به گفته وزارت دادگستری ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>